Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора

спретната къщурка край селО Сливен

Чудех се дали да пусна такава тема, но все пак малко да ми олекне....като няма НИКОЙ с кого да споделя... а и да плача дето вика една позната "Файда Йок"

Няма да ви отегчавам - накратко
Днес пристигна един колет - изненада от мояТа ВиртуАлна приятелка magi99  Hug скоро получих картичка от мама Б от Финландия  Hug както и от бари от Испания  Hug с 4-ри листна детелинка - все хора, които не познавам лично (а колко ЛС получих, от хора, които въобще не познавам и не знам даже като ник  Hug пак тук във форума) .. по случай раждането на Михаил.

....а аз чакам от родителите на Миро... Sad

Взех колета днес и отидох в парка...разплаках се - мислех си, толкова ли много искам от тях???
И двамата ряботят и знам, че са скъпи колетите до тук и ако не им се дават пари за транспорт - винаги могат по някого да пратят нещиЧко...ама не...а моята майка мОЖе..
МирОТо ми звънна и аз подсмърчайки му казах какво ме тревожи...той каза да не се впрягам за такива неща...И КраЙ!Въпроса е приклЮчен...той ги знае какви са..

Не са пратили на малкото даже както се казва "един бонбон"...Е, на големия има - нали е кръстен на свекъра - пратиха му един колет.Благодаря за което...

Кажете ми - аз ли много изисквам от тях и защо след като ги знам какви са, пак ми е болно и мъчно Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Ето, оплаках си се... Tired
Благодаря Ви за вниманието, което ми отделиХте  bouquet

....как ми се иска да си свиркам  Whistling и да не обръщам внимание...
Цитирай

Варна, а по празниците в Ямбол

Много си си наред, мила!

такива сме ние жените, обръщаме внимание на детайлите... Имаме си изградени представи за нещата и ако не се развият така, сме разочаровани.....

Аз също плача, когато очаквам цвете от любимия, ЗАЩОТО ИМАМ ПОВОД/Рожден ден/, а  НЕ ГО ПОЛУЧАВАМ......

Дано ти е олекнало като си си поплакала, а що се отнася за родителите, съмнява ме да се  променят на тези години, а и както каза ти, сама си ги знаеш!

П.С. ... и да знаеш много ми липсва бремениия ти корем, горе вляво..можеш да си го сложиш след време  Wink
Цитирай

France/Antibes

Дидке, да не би да са пратили, а да не е пристигнал? Thinking
Хайде не плачи spoko, може пък да пратят.
Ако не сте в обтегнати отношения може и да пратят. На някои хора им трябва повечко време, докато се организират. Crossing Arms
Цитирай

При хората, които обичам

Ами свиркай си.
След като той е приел за даденост това отношение, приеми го и ти.
Има такива хора. Те не омекват като остаряват, напротив - втвърдяват си черупката.
Гледай си  мъжете и наистина си свиркай. Wink
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Дидке,
 нали знаеш, че роднините идват"подарък", а приятелите си ги избираме!

Сигурно много те боли...ама поне вече ще си имаш едно наум за тях! Hug

В крайна сметка най- важното е, че има прекрасно семейство и много хора , които те обичкат теб и малките красавци- ти си ги знаеш нали?  love001

Цитирай

Не си у ред момиче да плачеш, да се кахъриш за такива работи и да си го слагаш на сърце.
Цитирай

New Zealand

В крайна сметка най- важното е, че има прекрасно семейство и много хора , които те обичкат теб и малките красавци- ти си ги знаеш нали?  love001

Peace  bouquet
A кой знае, не се настройвай предварително. Може скоро да дойде нещо и от тях. Ако ли пък не - много им здраве! Гушкай тримата принца и си свиркай!  Love Hug  bouquet
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

...A кой знае, не се настройвай предварително. Може скоро да дойде нещо и от тях.

Едва ли Crossing Arms...от както се е родил ВикО - все питат МИРО - имате ли нужда от нещо - и той казва "Не" и това е...Аз и на майка ми казвам - "не", но изпраща жената...

Ей, защо сме такива реВли бе... Crying or Very sad
Сега ако можех да се напия или изпуша една цигара....
Цитирай

Дидке,наистина Над е права...има толкова други важни неста в живота,имаш такива сладки дечица,какво значение има че бабата и дядото са хайде да не казвам какви и не са се сетили да пуснат подарък.Важното е да са ти живи и здрави пък на другото тегли една майна.Хора всякакви...
Четито ти рожденник, да е жив и здрав!Пък твоята майчина любов е най-големият дар за него.  bouquet Hug
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Айде едно виртуално от мен...
Цитирай

France

редактирано от мен
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 08:40 от mystic »
Цитирай

USA

Мъчно ти е, защото се надяваш да се променят. Незнам дали това е възможно, но е хубаво да има за какво да се надява човек.
Надявам се бързо да ти поолекне   bouquet
Цитирай

Дидка,
Много по-важно е, че с мъжа ти се разбираш, а родителите му- и без това са далече- хич да не ти пука.
Имаш си твоето семейство, обичай си го, другото са бели кахъри.

Hug
Цитирай

CA- AB

...аз ли много изисквам от тях и защо след като ги знам какви са, пак ми е болно и мъчно....как ми се иска да си свиркам ...и да не обръщам внимание...
Дидка, напълно си наред, мила! Просто си по- чувствителна и Ти прави впечатление липсата на внимание от страна на хора, които би трябвало да са Ти близки. Не искаш много от тях, Ти искаш просто малко внимание и еднакво отн-е към децата си, това е всичко! Но за някой хора тез изисквания не важат! Така че следвай примера и съвета на любимият до себе си- Миро, гушни Викича и Миката; обади се на систъра и мама и им кажи колко ги обичаш и ти липсват и наистина приключи въпроса.  Hug Има хора за които не си заслужава да хабиш емоцийте си!  Peace
Цитирай

Дидка да нямаш след родилна депресия???Горе главата важното е че ти и мъжат ти мислите за децата всичко останало е назаден план.  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 51 отговора