МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ

  • 697
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
ЗДРАВЕЙТЕ,ИМАМ ДЪЩЕРЯ НА 5 МЕСЕЦА И ПОЛОВИНА.РОДИХ НА 23.01.06 ПРИ -18 ГРАДУСА МОЕТО СЛЪНЧИЦЕ МОНИКА.РОДИ СЕ НЕДОНОСЕНА В ОСМИЯ МЕСЕЦ И БЕШЕ 10 ДНИ В КУВИОЗ НА СИСТЕМИ.БЯХМЕ В ОКРЪЖНА БОЛНИЦА ПРИ НЕЧОВЕШКО ОТНОШЕНИЕ ОТ СТРАНА НА ВСИЧКИ ЛЕКАРИ.ИЗПИСАХА НИ НА 03.02 ОТ БОЛНИЦАТА.ОТ ТОЗИ ДЕН НАТАТЪК МОНИ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 3 МЕСЕЦА ИМАШЕ РАЗТРОЙСТВО,НО ВЪПРЕКИ ВСИЧКО НАДДАВАШЕ ДОБРЕ.КОГАТО ХОДИХМЕ ПРИ ПЕДИАТЪРКАТА НАСТОЯВАХ ЗА ИЗСЛЕДВАНИЯ,НО ТЯ ВСЕКИ ПЪТ КАТЕГОРИЧНО МИ ОТКАЗВАШЕ.НАЛОЖИ СЕ ДА ОТИДЕМ НА ЧАСТНО И ДА ПУСНЕМ ИЗСЛЕДВАНИЯ И ЗНАЕТЕ ЛИ КАКВО СЕ ОКАЗА KLEPSIELA OXYTOKA-БАКТЕРИЯ В СТОМАХЧЕТО,КОЯТО ИЗРИЧНО МИ КАЗАХА,ЧЕ Е ОТ БОЛНИЦАТА И Е МНОГО УПОРИТА ЗА ЛЕКУВАНЕ.7 ДЕНА ПИХМЕ GENTAMYCIN СЛЕД КОЕТО 4 ДНИ STREPTOMICIN,КУПИЩА ИЗСЛЕДВАНИЯ,СМЯНА НА ПОНЕ 6 ВИДА МЛЕКА И НАЙ-НАКРАЯ СЕ ОЗОВАХМЕ ПРИ ГАСТРОЕНТЕРИОЛОГ- Д-Р ГЕОРГИЕВА В ТЕРАПИЯТА.ВЕЧЕ ТРЕТИ МЕСЕЦ СМЕ ПРИ НЕЯ,НО ИМАМЕ ПОДОБРЕНИЯ.ПРОПУСНАХ ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ ИМАМЕ ПРОБЛЕМИ С РЕФЛУКСА И НЯМАМЕ НИКАКВИ ВАКСИНАЦИИ!И СЕГА ПРЕДИ ДВА-ТРИ ДНИ ПРИ КРЪВНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ СЕ ОКАЗА,ЧЕ ИМА ВРОДЕНА АНЕМИЯ.В МОМЕНТА СМЕ НА NUTRILON LOW LAKTOZE,ПИЕМ BIFIDUS,KREON,ACEZEMES И ЯДЕМ БЕЗМЛЕЧНИ, БЕЗГЛУТЕНОВИ КАШИ,ПЛОДОВИ И ЗЕЛЕНЧУКОВИ ПЮРЕТА.
МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ КАКВО СЕ ПРАВИ ПРИ ВРОДЕНА АНЕМИЯ?
ПРОПУСНАХ ДА ВИ КАЖА ,ЧЕ И АЗ ИЗЛЯЗОХ С ВЪЗПАЛЕНИЕ ОТ БОЛНИЦАТА(ПО ВРЕМЕ НА БРЕМЕННОСТА ВСИЧКИТЕ МИ ИЗСЛЕДВАНИЯ БЯХА ЧИСТИ)

# 1
  • София
  • Мнения: 77
Съжалявам много за това което сте преживели - и ти пожелавам всичко лошо да е остнало в миналото  - и сега да растете бързо и да се радваш на едно здраво и усмихнато бебче. По отнашение на проблема Ви нищо не мога за съжеление да те посъветвам. Но се чудя дали не е нормално все пак малките деца в една или друга степен да имат проблем с хемоглобина - пиши в какви стойности е. Доколкото знам има и различни видове анемии - така че освен хемоглобин се изседват и други с-сти MCV .MCH нещо такова беше.
Но на 5 месеца- няма как да очакваш детето ти да е с твойте с-сти на хемоглобин - сигурно сте само на мляко или кърма.

Общи условия

Активация на акаунт