Кога започват да се обръщат бебчетата

  • 1 398
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Интересно ми е кога бебчетата се обръщат от по корем на гръб или обратното.Яна,когато стои по корем вдига яко глава назад,клати се ,но още не е успяла да се обърне без моя помощ.Дали не трябва да правя нещо за да я стимулирам  33uu  wavey

# 1
  • Мнения: 2 258
Деничка три дни преди да навърши 4 месеца се обърна от гръб по корем...Знам ,че нормално е около5-6 месеца...Но все пък всичко си зависи от детенце #Milti

# 2
  • Мнения: 2 609
Цитат на: SAYONARA
Деничка три дни преди да навърши 4 месеца се обърна от гръб по корем...Знам ,че нормално е около5-6 месеца...Но все пък всичко си зависи от детенце #Milti

О,значи да не се притеснявам толкова newsm10

# 3
  • Мнения: 2 258
Имате време:)Няма за какво да се притесняваш thumbsup

# 4
  • Мнения: 2 099
Всичко си зависи от детенце Grinning  Grinning когато му е кеф.Мойта бебка се обърна на 2 месеца и ми изкара акъла като едва я хванах,за малко да ми се изтърси от шкафа за повиване Shocked  Shocked И сега ме втриса като се сетя...

# 5
  • Мнения: 2 258
Ама те са като рибки:)Не знаеш в кой момент ще се шмугне,плъзне и всякакви подобни Laughing

# 6
  • Мнения: 46 403
София успява да се обърне от корем по гръб от около седмица, но обратния вариант още не е пробвала Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 794
i nie 4akame tozi moment

# 8
  • София
  • Мнения: 10 285
Али се обръщаше от корем по гръб м/у 15 и 30 ден, но после като понапълня и спря, тежеше и дупето Simple Smile
От две седмици започна да се обръща и от гръб по корем и обратно. Много е смешна по цял ден иска да се врътка  Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 5 255
Цитат на: SAYONARA
...Ама те са като рибки...


Мъж ми казва на Лора, че е жабче  Blush.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 819
koe kogato re6i moq be6e na 5 meseca Embarassed

# 11
  • София
  • Мнения: 9 374
5 дни преди навършване на 4 месеца, Лора се обърна от гръб по корем за първи път.
От как навърши 4 месеца- е нон стоп обръщане. Аз я поставям по гръб, за да спи-тя веднага се обръща по корем и започва да вири главата, като костенурче. Много е смешна.
От корем по гръб-много по-рано. Средата на 2-рият месец, може би.
Голям е живак. Simple Smile
Само за сравнение, баткото се обърна за пръв път от гръб по корем, когато направи точно 5 месеца. Wink

# 12
  • Мнения: 114
И моето бебче започна да се обръща много рано/ в началото на 3-я месец/, седна си сам в началото на 6-я месец. Смятам, че това си е индивидуално за всяко дете.Имам приятели, чийто син започна да се обръща почти на 6м./по-голям е от Бобо с 1.5м/, което не е повод за притеснение.

# 13
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние се обърнахме за пръв път на 4м и на 6м седна самостоятелно. Сега е като торпеда, само се върти не се спира, дори вчера падна от дивана в кухнята, добре че бях до нея и успях да я хвана почти на земята.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Алекс се обърна преди няколко дни за пръв път!

Общи условия

Активация на акаунт