Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

гр.Пловдив

Здравейте на всички!Пак съм аз Smile.Искам да ви попитам може ли да използвам тампони след кюретаж или  е твърде рано Thinking ?Раждането в 5 месец и кюретажа бяха преди 20 дена  Crying or Very sad и кръвотечението почти го няма.Савсем почти.Но все пак може ли да пробвам с тампон вече или все още е рано.Аз не виждам да има някакъв проблем,но все пак да не би да стане някаква инфекция  book  .Още ли съм подадтлива или не?Моля ви,дайте ми съвет.   Praynig
Цитирай

София

Изчакай още малко според мен...
Цитирай

София

И аз мисля, чее добре да поизчакаш.
Цитирай

в края на града

Изчакай, мила. И аз бях в същото положение преди 2 години. Преди бях свикнала само с тампони, но след това ползвах превръзки. Изчакай поне няколко месеца, ако все пак превръзките са ти неудобни, питай гинеколога си за тампоните.
Атибиотици пила ли си? Ако си ги спряла вече, пази се от инфекции или настинки, по-голяма е вероятността да си податлива...
Цитирай

гр.Пловдив

Confused ами и аз така си мислех,но все пак исках да чуя и други мнения  Smile
Цитирай

Бургас

Моята гинеколожка открито отрича тампоните! Така че моят съвет е да не ги използваш , но ти сама си решаваш Very Happy
Цитирай

София/Варна

Изчакай непременно!
Рискът от инфекции и при здрави е по-голям, а при претърпяли подобни манипулации-още повече. Хубаво е всичко отделено тутакси да се оттича. Ползвай по-тънки, памучни превръзки и ги сменяй по-4есто. Те по-малко дразнят и спарват.
Цитирай

София

Цитат на: oxyjenia
Изчакай непременно!
Рискът от инфекции и при здрави е по-голям, а при претърпяли подобни манипулации-още повече. Хубаво е всичко отделено тутакси да се оттича. Ползвай по-тънки, памучни превръзки и ги сменяй по-4есто. Те по-малко дразнят и спарват.

202uu
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.