Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

USA / София

Не са мои тези деца -изпратиха ми снимките на емаила със заглавието-"защо не трябва да оставяме децата си сами! 35 35 35

Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Душици малки newsm62 newsm62

Лелее....какво ме чака ooooh!
Цитирай

Of the present and into the future

Извод:Хора не оставяйте децата си сами!
Да няма после smile3511 newsm61
 smile3532
Цитирай

Sunshine State (of mind)

Важното е, че им светят очите на двете приятелчета от първата снимка Mr. Green... "След нас и потоп"....
Цитирай

в шоки-land

35 35 35
Цитирай

Много са сладки  Party Party Party
Цитирай

Cтраната на лалетата...

Като им гледам щурите пламъчета в очите май няма значение, дали си в съседната стая или не! Mr. Green
Цитирай

Тези снимки ми припомниха случката с малката щерка на Хара и кутията с Нивеа. Направо беше култова.
Цитирай

Варна

35
Горките родители, сигурно гоилям ужас са изживяли (особено тези на децата от първата снимка - пораженията:)
Вики, а ти се изгуби от темичката newsm78 Чакаме те да разкажеш как стес  Елла Smile
Цитирай

Ооооо,много са сладки,ама предсавете си какво и е било на майката,когато е видяла карнката на "живо и директно".Моята свеки ми разказва как другия и син излял5 литрово шише със зехтин в кухнята,докато тя се приготвяла да ходят на кръщанеи как "плувал" в сос.
Цитирай

Ооооо,много са сладки,ама предсавете си какво и е било на майката,когато е видяла карнката на "живо и директно".Моята свеки ми разказва как другия и син излял5 литрово шише със зехтин в кухнята,докато тя се приготвяла да ходят на кръщанеи как "плувал" в сос.
Фрики, на мен ми се случи нещо подобно миналата седмица. Младежа търсел слънчево мляко и се беше омазал и по косата даже с олио и около него беше езерце.  Аз седнах на пода и не можех да се спра да се хиля
Цитирай

smile3505 smile3505 smile3505
Много са весели снимките, но не ми се мисли за пораженията. Да са живи и здрави малките пакостници !!
Цитирай

Германия

35 35 35
Теи от първата снимка от сега са си избрали занаята  Laughing
Цитирай

VLC/SP

newsm62 newsm62 newsm62
Сега се смея,но първата ситуация(снимка)съм я изживяла.ДъЩеря ми беше с то4но този дяволит пламък в сините си о4и,който се вижда и ъ по_голямото дете,а аз се бях парализирала и не знаех да се смея или да беснея... Crazy
Цитирай

Италия

да са им живи и здрави родителите..да оправят след тях!  Crazy

hahaha  35
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора