Към всички, които имат спомени от бременността си

  • 1 534
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 975
Здравейте момичета newsm51

Малко съм притеснена и затова искам да попитам дали на някой му се е случвало подобно нещо Weary. Остават ми още 25 дни до термина, а снощи усетих доста силна болка долу в корема като менструална болка за около половин час и после отмина. Не мога да разбера  newsm78 какво е това и дали е опасно или не. Имам час при лекар, но за понеделник, а до тогава може и да се побъркам #Crazy #Crazy #Crazy, така че ако някой знае или предполага от какво нека ми каже newsm12

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

  love001  love001  love001  love001  love001

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Може би почват подготвителни контракции. Мисля, че е нормално, но ако се притесняваш- обади се на лекаря си. Аз така и не получих контракции, а само разкритие. А и родих 14 дни преди термина. Мисля, че трябва да следиш за водите или кървене, а контракции са възможни.

# 2
  • София
  • Мнения: 726
И аз така получих силни болки в яйчниците и кръста на 20 май (терминът ми беше 30 май) и си казах - почва се, ама ще почакам малко и тогава ще звъня на мъжо. Болките продължиха 30 минути, след което спряха.
Родих на 8 юни след третия опит за предизвикано раждане.
Не се шашкай, но ако контракциите ти станат редовни на определен интервал или ти изтекат водите се обади на твоя лекар   bouquet!

# 3
  • София
  • Мнения: 985
Аз имах подготвителни контракции от началото на деветия месец, но не беше болка, а стягане на корема. Истинските ми контракции бяха точно както ти го описваш , като менструална болка. Половин час , обаче е много дълго време за контракция. Обикновено траят 20-30 секунди през определен интервал от време. На твое място , аз бих се обадила на лекаря да му опиша какво ми се е случило и ако той прецени да отида по рано на преглед. Не се притеснявай излишно. По време на бременност и най - стресиращите за нас неща , всъщност са нормални. Пожелавам ти всичко да е наред и едно много безпроблемно раждане.

# 4
  • Мнения: 1 108
Не се притеснявай и .Аз така близо 22 дни преди термина ми имах постоянни такива болки , контракции, но родих  три дни след термина.Хубаво е да отидеш за всеки случай при гинеколога си .

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не се притеснявай и аз имах болки 20 дни,преди термина но в продължение на 2-3 часа.Отидохме в болницата и ме върнаха.Казаха че е подготвителни контракции(плода се намествал).

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Възможно е да са контракции. За по-сигурно се обади на лекаря си.
Аз родих 23 дни преди термина без да усетя контракции, само ми изтекоха водите през нощта

# 7
  • Мнения: 4 621
И аз имах такива болки малко преди термина. Според лекаря ми това са контракции.Именно затова изместихме датата ми за секциото. Леко раждане и успех Peace

# 8
  • Мнения: 3 334
И аз съм на мнение,че са подготвителни контракций.....не се притеснявай,но все пак за твое успокоение можеш да се консултираш с лекаря ти,дори и по телефона.

# 9
  • Мнения: 1 425
Миличка имаш подготвителни контракции, не се притеснявай, просто се обади на лекаря си, а той ще ти каже дали трябва да отидеш на преглед, за да видят дали имаш разкритие. Има жени при които тази подготовка може да продължи и няколко дни. Най-важно е да не се притесняваш и да си спокойна. Леко раждане ти желая   bouquet И да се похвалиш после  Laughing

# 10
  • Мнения: 5 647
Спокойно, това са подготвителни контракции. Дишай спокойно.   bouquet

# 11
  • на североизток
  • Мнения: 285
Сигурно започват подготвителните контракции.Не вярвам да е нещо друго.Нали ходиш на ЖК и ти следят бременността и няма нещо, което да не е наред?
Стискам ти палци за леко и безпроблемно раждане, а на бебо май вече му е тесничко в теб и се подготвя за първата си изява на белия свят Joy

# 12
  • Мнения: 1 975
Благодаря на всички за милите думи и добрите пожелания
newsm51 newsm51 newsm51
 love001  love001  love001

А от тези  подготвителни контракции след колко време долу-горе може да се очаква раждането или не може да се каже, че има някаква зависимост newsm78 newsm78 newsm78
Zazka да следят ме на ЖК и всичко е нормално за сега  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 975
Не се притеснявай и аз имах болки 20 дни,преди термина но в продължение на 2-3 часа.Отидохме в болницата и ме върнаха.Казаха че е подготвителни контракции(плода се намествал).
А ти кога роди на термина ли или по-рано newsm78

# 14
  • Мнения: 2 309
Аз също имах такива болки.Но на следващия ден веднага отидох на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт