Моля ви за помощ!Подарък за 1 годишно момченце!

  • 3 396
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте майчета Heart Eyes
Сина ми преди 14 дни навърши 1 годинка и все още не сме си избрали подарък от нашите приятели.Просто идея нямам какъв да е .Това от което е имал нужда и съм сметнала за необходимо сме му го купили.
Моля ви за помощ.
Говоря за подарък до 100-120 лв.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 978
Ами щом смятате да отделите толкова пари....тогава ще ти е по- лесно Wink

Ето например това
Рицарски замък с топки 124.20лв.
 + 24бр. цветни топки
Размер: 216х193х114см



Или това:

Детски тунел с пързалка и топки
+ 100бр. цветни топки
Размер: 224см х 114см х 107см


Има ги в Метро и в други детски магазини.

А може да ги видиш и тук:

http://www.igra4kite.com/

а към надуваемите центрове
http://www.igra4kite.com/default.php?cPath=90_92&osCsid=3f98 … 58ff839643a40bc42

# 2
  • Мнения: 1 629
Идеите на Вини са чудесни, ще добавя и кола, от тези с протектор около кръстчето или кола тип проходилка.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 528
По случай първия рожден ден на племенника му купихме подобно на това конче. Много го хареса. Става като люлка и да се дърпа и като порасне малко ще може и сам да се бута на него.

# 4
  • Мнения: 772
от вече споделените много добри идеи, и аз бих се спряла на нещо с много топки, или на колата (от тези, дето се бутат, но после и карат от самото детенце, не знам как точно се наричат), а и Чико имат разни интересни многофункционални неща - например конструктор, чиято кутия е същевременно и столче... или нещо тип 'масичка за рисуване', към която има и музикален елемент... хрумва ми и люлка, ама не съм сигурна доколко им се радват дребните, ако са им вкъщи, а и тук проблемът с мястото е сериозен.
Успех!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 550
Ние с тези топки си хванахме голяма беля #Cussing out Naughty Stop. От 100-те топки винаги искат и пищят за тази дето се е навряля под някой шкаф, а не искат да играят с останалите 99 броя  #Crazy #Crazy #Crazy. Писна ми да залягам под мебелите и реших проблема като оставих надуваемото тяло в къщи а топките ги занесох в яслата. Тогава ми бяха благодарни, ама сега вече след месец не зная дали още са  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil.

# 6
  • Мнения: 1 108
Благодаря ви момичета  Hug

Идеите ви са страхотни
За сега най-много ми хареса Детският тунел с пързалка и топки.

Също и този конструктор на Чико - интересно ми звучи .Не съм виждала досега такъв

# 7
  • Мнения: 8 505
За сега най-много ми хареса Детският тунел с пързалка и топки.

Хубави са надуваемите неща,да!Но заемат много място.Добре прецени дали ще имаш такова-замъка на дъщеря ми заемаше цялото свободно място в стаята,едва се минаваше.Когато тръгна на ясла,го раздухме и сега си стои в кашона,чакайки по-добри времена Rolling Eyes

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 6 292
нещо от рода на тези музикални играчки
 

# 9
  • Мнения: 5 255
За сега най-много ми хареса Детският тунел с пързалка и топки

Ако приемаш съвети - не рискувай с тези надуваеми  Naughty.
Да - хубави са - да, много се радват децата, НО.....
Купихме такъв на Лора за Коледа и изкара ден до пладне  ooooh!
Имат фабрични дефекти  Tired
Сменихме го за колело на Cam.
Бих заложила на качествени играчки, каквито са Chicco - а там изборът е голям  Peace
Успех   bouquet

# 10
ето това е много практичен подарак стига да не са си купили вече http://www.igra4kite.com/product_info.php?cPath=143_160&products_id=1138

# 11
  • Мнения: 495
сега сигурно ще се смеете, обаче го казвам съвсем сериозно - две кутии с разноцветни щипки за простиране - е, вервай ми, голяма игра пада
също така, има едни камиончета /?!/ за прохождане, с които си играе още няколко месеца след прохождането

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 292
аз реди малко купrх за една рожденничка  непроходила още на Чиполино играчка- буталка,която може и като играчка за кошара да се ползва


има и на  Чико и Фишер Прайс в "Бонжур" - ите подобни

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 19:09 от Галхен

# 13
Кола с акумулаторна батерия или с механични педали.

# 14
  • Мнения: 603
Малко камионче, върху което може да се сяда и да се избутва с крачета. Някои имат и дръжки за бутане /като проходилка/. Това върши чудесна работа, ако детето вече може да ходи. Инъче ще трябва да почака месец - два, три докато му дойде времето.

За колите с педали мисля, че е малък на една годинка. Те са по-скоро за деца наближаващи две

Всякакви музикални играчки верояното ще се харесат, също Laughing

Общи условия

Активация на акаунт