Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, скъпи Мами! Имам голям проблем и за това реших да ви попитам като по-опитни.Вчера сестра ми си купи Виит ленти за лице и реши да си махне мъха над горната устна-наистина си беше мъх,което прави постъпката й още по-глупава-та, понеже няма никакъв опит в това и така яростно е дърпала лентите, че кожата и се е възпалила, а най-лошото е, че не само в областта на горната устна, а и в областта на бузите:( И сега се притеснява да не би по бузите да и изникнат косми, защото тя де факто не е имала там, но в старанието си да махне мъха над горната устна е драла и по бузата си:( Моля ви, кажете според вас възможно ли е да се случи нещо толкова неприятно за едно младо момиче и съвети как да го избегне ;( Чакам помоща ви мами!
Цитирай

София

Ох, тези ленти бяха голямо разочарование и за мен. Два пъти се излъгах да ги ползвам, и двата пъти кожата ми се възпали и ходих червена като мак и с пъпки по горната устна. За космите не се притеснявай - няма изведнъж да станат по-големи или да почнат да никнат там, където ги е нямало. Просто кажи на сестра си следващия път да отиде на опитен козметик.
Цитирай

BABYLAND

Косми по бузите няма да й изникнат, спокойно! По-добре сега да си успокои възпалението с някакво кремче. Добри отзиви съм чивала за детски крем БОЧКО-заздравява кожата и действа върху възпалени участъци.
Цитирай

Не мисля, че е възможно да й порастнат косми там, където преди е нямало.
Цитирай

Нормално е да се възпали, защото кожата там е много чувствителна. Тази процедура е най-добре да се прави при козметик, защото след епилацията се поставя специален крем и пудра против възпаление и въпреки това пак може да се възпали мястото и да излязат ситни пъпчици. Не се притеснявай, след няколко дни ще отшуми, но може да се намаже и с крем Здраве.
Цитирай
Ох момичета малко ме успокойхте, че няма да излязат косми, защото щях да се гръмна направо ако причиня на сестра ми подобно нещо.След малко ще ида да купя крем Бочко и дано скоро и мине възпалението, защото по този начин е направо невъзможно да излиза-такова зачервяване, направо ужас- а и я боли.Горкичката.Може ли да ми препоръчате други ленти, по-добре от тези, защото явно отзивите за тях не са много положителни.
Цитирай

Хановер/Хасково

аz лично бих ти препоръчала да zаведеШ сестра си на коzметик, където да й отстранят мъхчето с     ТОПЛА коло маска. аz съм пробвала абсолутно всичко  и по_добро от топлата кола няма. ако продължи с теzи студени лентички, Ще трябва в бъдеЩе да свикне с вечно zачервената кожа и болеzненените иzживявания, а и освен това рискува косъмчетата й да се вртвърдят_ zнам го от коzметичката ми. За това място само и единствено топла кола.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.