Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Велико Търново/Бургас

Вчера направих чеснови хлебчета и тъйкато вчера не се изядоха,днес останаха повечето ,обаче станаха суххи и твърди.Как да ги съхранявам,за да останат мекички
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

За 1-2 дни в найлоново пликче,за по-дълго време съм чувала,че някои хора слагат хляба в хладилника,но не съм пробвала.Ние го държим във фурната на една печка,която не ползваме.
Цитирай

София

В наелоново пликче и го вързваш здраво, защото ако влиза  въздух, пак ще станат твърди.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Благодаря за отговорите Very Happy
Цитирай

Холандия/Хага

Във фризера хляба се запазва така, както сте го купили. Само се изважда няколко часа преди консумация newsm10
Цитирай

Във фризера хляба се запазва така, както сте го купили. Само се изважда няколко часа преди консумация newsm10

Не става ли сух и на трохи?  newsm78

Ифа, ако имате микровълнова печка - пусни хлебчетата за няколко секунди да се сгреят, стават меки като памук.
Цитирай

Велико Търново/Бургас

Аз мисля днес като вечеряме  да ги пробутам Laughing но преди това ще ги загряе на парти грила,че нямам микровълнова
Цитирай

В наелоново пликче и го вързваш здраво, защото ако влиза  въздух, пак ще станат твърди.
И аз така правя. Peace
Цитирай

Mediterraneo

Ифа, ако имате микровълнова печка - пусни хлебчетата за няколко секунди да се сгреят, стават меки като памук.

Меки, ама трябва да се изядат буквално горещи, че после стават камъни  Peace
Цитирай

Холандия/Хага

Не става ли сух и на трохи?  newsm78

Не. Само  2-3 часа преди ядене трябва да го извадиш да се размрази на стайна температура.
Цитирай

Германия

Аз увивам в прозрчно фолио и в кутия. После, преди консумация, могат да се затоплат във фурната. В микровълновата верно трябва да се ядат бързо, стават отврат след няколко минути  Sick
Цитирай

Холандия/Хага

Как ме гледа умно това пиле newsm53. Много е чаровно
Цитирай

Германия

Как ме гледа умно това пиле newsm53. Много е чаровно

Ахаха, как ме разсмя, сутрешно  Laughing
Сори за офф-а!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.