Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Душата ми е там, сърцето ми тук!

... и отзиви Hug
Цитирай

Ямбол

Аз си купих такъв с зелен цвят-антицелулитния, но да бъда чесна така си стои почти не съм го  ползвала.Чакам и аз отзиви, току съм започнала пак да се мия с него.
Цитирай

София

Аз съм си купувала няколко пъти и според мен има ефект.
Поне при мен видимо се позаглади кожата. И стана много приятна  на пипане. Peace

Цитирай

София

Днес ми подариха комплекта-гел, крем и сапун, почвам от днес, гела -сутрин, крема-вечер, миенето- със сапуна. Hug
Цитирай

София

Ползвала съм го и съм много доволна. В него има някаква естествена гъба, която много добре отстранява мъртвите клетки. Добре, че ми напомнихте да си взема пак.
Цитирай

София-до езерото

Във вторник ходих до" Цум", и го гледах.Що не си го взех smile3555При първа възможност ще си го купя.Ако не помогне, поне няма да навреди.
Цитирай

Варна

аз съм го ползвала и не мога да кажа,4е има някакъв ефект от него.
За мен лично е като обикновен сапун с ексфолираща гъба към него,но може би трябва да  се използва в комбинация с кремовите им.
Цитирай

Питам ви, защото си го купих вчера, просто до сега не съм го зябелязвала  Whistling. А как точно се използва?
Цитирай

На погрешната планета

Питам ви, защото си го купих вчера, просто до сега не съм го зябелязвала  Whistling. А как точно се използва?
Търкаш енергично и по-продължително от страната на гъбата там, където имаш целулит. Редовно го ползвам, но освен че добре ексфолира, друго не мога да кажа, целулита си ми стои всичкият. По принцип харесвам техните сапуни и си ги използвам от доста време, но не се надявам на чудеса.
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

Въпреки че си го взех след доста хвалби, аз не останах очарована хич. Освен, че ексфолира не както на мен ми се ще - тоест по-скоро драска, и кожата ми е страшно суха след това. Изхвърлих го почти целия.  Confused
Цитирай

И аз съм го ползвала,но ефект -нямаше...освен ше ексфолира хубаво,и 4е кожата ти е гладка целулита не намалява...Според мен трябва да се ползва допълнително и крем...но борбата с целулита е жестока Twisted Evil
Цитирай

страхотен е  Peace
Цитирай

София

А колко парички струва и от къде може да се купи.
Цитирай

София

Сапуна  като самостоятелно използване е кръгла нула.А се топи скоростно, само 2-3 дни съм го ползвала и вече е на изчезване, не си струва според мене.
Но се мажа сутрин и вечер с крема и гела, доволна съм.Явно трябва време, но кожата ми е толкова хубава откакто мажа с  2-те неща, че чак не ми се вярва. Flutter
« Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 13:36 от minie mouse »
Цитирай

А колко парички струва и от къде може да се купи.

Аз го купих за 3.40 лв., обаче найстина много бързо се топи Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора