С какво се идентифицирате?

  • 2 608
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да кажа: "Това съм аз и съм доволна от себе си" ми отне известно време. Наведнъж се случиха две много важни неща - сбъдването на детската ми мечта и първото истинско влюбване. И ей ме на, влизам в асансьора и казвам" Добър ден, аз съм Юлка".

# 16
  • Мнения: 899
chandra, това за асансьора е страхотно! Да, точно това исках да попитам, но не знаех как да го обясня   bouquet
Ето, сега олесни всички и най-вече мен.
За пояснение - аз не съм нито домакиня - независимо, че върша домакинска работа, нито работеща жена - независимо, че работя. Просто не са това нещата, които биха ми хрумнали първо в асансьора, които ме карат да съм жизнена и щастлива. Предполага, че някой ден, ако имаме дете, ще ми е много трудно да избера между влюбения писател и майка..

Та, какво е първото нещо, което бихте казали за себе си, качвайки се на асансьора?

# 17
  • Мнения: 6 315
Качвам се и казвам: "Добър ден, аз съм Ита и съм влюбена в живота!"

Аз съм всичко - домакиня и майка и работеща жена, но най-много от всичко обичам да обичам.

# 18
  • Мнения: 2 212
Аз бих казала: Аз съм Дорис и съм безнадеждна романтичка. Вярвам в иситнската любов, много искам 3 деца и се страхувам от асансьори...

# 19
  • Мнения: 704
какво е първото нещо, което бихте казали за себе си, качвайки се на асансьора?

Качвам се: "Здравейте Grinning За мен всеки нов ден е ново начало!"

Малко по-подробно: удовлетворение ми носи - работата, обичта в семейството, книгите, усмивката в сините очи на дъщеря ми /може и не в този ред/.


Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 15:12 от Vali

# 20
  • Мнения: 2 495
Най-пълноценна се чувствам когато съм влюбена

# 21
  • Мнения: 412
Добър ден, страхотни сладури сте   bouquet
Добър ден, аз съм аналитичен оптимист  bowuu хе-хе...така се определях по едно време, това е парадокс, оксиморон - някой, който, колкото повече мисли, толкова по-голям оптимист е  Joy

Като чета ester и се сещам, че аз също се страхувам от асансьори не чак толкова..но когато съм сама обикновено не се качвам, а катеря стълби  Blush Мислех, че съм бъзла, а то...нямало на кого да се представя, та затова  bowuu

# 22
  • София
  • Мнения: 2 845
Любовта и детето са много важни за мен. Но личностната индентификация е друго нещо, така както аз я разбирам.

Индентифицирам се с оптимизма. Думата "боец" ми отива най-много, според мама, и аз съм съгласна с нея. bowuu

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Добър ден, добър вечер и лека нощ с мен.....аз съм малко , повече , а понякога и съвсем......луда...... приятно прекарване........... Wink

Не мога да се определя ....честно....малко ми е трудно

# 24
  • Мнения: 2 212
Като чета ester и се сещам, че аз също се страхувам от асансьори не чак толкова..но когато съм сама обикновено не се качвам, а катеря стълби  Blush Мислех, че съм бъзла, а то...нямало на кого да се представя, та затова  bowuu

Аз се качвам само на нашия и на този в блока на моя приятел сама, макар, че там с повече страх. В други асансьори, на непознати места не се влизам почти изобщо, камо ли сама, катеря стълби и аз, независимо колко са  Wink

Съжлавам за отклонението  Blush

# 25
  • Мнения: 235
Аз всеки ден и по всяко време от деня мога да отговарям различно на този въпрос , зависи от настроението ми . Иначе ...за асансъора ... като влезна се усмихвам и си мълча

# 26
  • София
  • Мнения: 2 896
За тези, което се идентифицират с любовта - има една песен на Depeche Mode, в която се казва:

"...It's only when I lose myself in someone else that I find myself"


# 27
  • Мнения: 779
Аз съм Теди - птица по душа, с пясък в косата и борови връхчета по пръстите. Броя звезди, чета хороскопи и говоря на цветята. Моята муза е Слънцето, но не това на небето, а това в душите ни, което колкото и да се опитваме да заоблачим, то винаги намира начин да огрее правилния Път в живота ни.

# 28
  • Мнения: 4 473
Fairy, не само във футболно отношение възгледите ни съвпадат Wink  bouquet

В асансьора: "Днес повече от вчера, но по-малко от утре!"

# 29
  • Мнения: 3 091
усмивката и чувството за хумор!

Общи условия

Активация на акаунт