Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора

Junior menu

От 8 месеца до 3 години.
Готвят във Втора градска болница.
Това като първоначално инфо, ще докладвам след понеделник  Wink
Цитирай

Мисля да следя темата - ние ставаме на 8 м . след 2 седмици , ама сме в Лозенец , а не видях този квартал в списъка . А смисъла на частните кухни не е ли да доставят храната на адреси? Дано да има такава опция , аз само заради това облекчение бих се ориентирала към частна кухня.  Peace
Цитирай

Виж, за доставка не съм питала, но има телефони - можеш за позвъниш и да попиташ каквото те интересува  Wink
Цитирай

София

Моля ви дайте телефони!Спешно ми е  Hug

------------------
Пишете на кирилица!!
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 23:52 от Аурелия »
Цитирай

София

Sorry!Намерих ги по горе! Ама то трябва да се гледа!Мноооого благодаря!Още утре се записваме

-------------------
Пишете на кирилица!!!
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 23:53 от Аурелия »
Цитирай

някой разбра ли дали имат доставка по домовете? за зимата ще бъде доста удобно, особено за такива, които вече тотално са се отказали от ХЕР БЕБЕ? като мен
Цитирай

München, DE

а чака ли се както при всички останали кухни за ред, или като се запишеш ако детето е на 8 месеца се почва веднага
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

Преди малко говорих с тях по телефона - не предлагат доставка по домовете. В момента са само 14 пунктовете за раздаване на храна, но очакват разширение.
Цитирай

Да и аз говорих с тях , в Лозенец още няма пункт , а и не правят доставки по домовете , но е възможно това да се промени , така че аз смятам след месец пак да проверя докъде   са стигнали с разширението .
Цитирай

ми няма да е лошо да се разширят,защото в нашия квартал няма пункт,а няма и места в другата детска кухня
Цитирай

Все още в къщи, но скоро може и в лудницата

При въпроса за разширяването и новите пунктове госпожата беше много уклончива. Отговора "Очакваме разширяване" не ми говори нищо. Това може да стане и след години.
Цитирай

София

Чакам отзиви за храната!  Hug
Доколкото видях от сайта има и пункт който е доста близо до нас.

Ванина е записана на държавната кухня, но нали през август ще почиват.
А от "Хер бебе" съм безкрайно разочарована вече - почти три месеца им бяхме абонати и докато беше хладно времето нямаше проблеми, но през юни ми донесоха вкисната храна и веднага прекратих отношения. Ами как няма да се развали храната - доставчика тръгва в 9.30 на разнос и обикаля цяла София и при мен беше чак в 1 часа.  #Cussing out

Добре че точно ни излизаше реда за държавната..
Цитирай

Банкя

На нас ни носят храната от една детска градина в Студентски град, като храната заедно с услугата по доставката е 10 лв. на седмица. Храната ни идва в 12 ч и е още топла (аз живея в Дианабад). За съжаление и нашата кухня почива през август и търся варианти. Моят район го няма в списъка на тази частна кухня, но ако се сещате за нещо друго  Thinking
Цитирай

София

........Това като първоначално инфо, ще докладвам след понеделник  Wink

Mam@, имаш ли вече отзив за новата кухня?
Цитирай

София

А каква е цената в държавната кухня в София? Ние сме записани, но чакаме ред, а и нали след 10-ти месец по принцип се започва newsm78 Значи имаме още 3 месеца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 47 отговора