Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Шев, плетиво и бродерия
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

гр.Созопол

Знам,че да гледаш дете не е лесно и почти не ти остава свободно време, но може би все пак някоя от вас има такова хоби?
Цитирай

Не, не ми се отдава. Но имам познати, които разправят, че релаксират, отдавайки се на подобно хоби.
Цитирай

на върха

Аз се забавлявах да си плета дрешки на дребосъчките Very Happy За съжаление от както тръгнах на работа не ми остава време Sad Но пък с каката си изработваме много интересни неща от какво ли не Very Happy
Цитирай

Springfield, VA

Тц. Не е за моите нерви това  Crazy
Цитирай

Да. Много е релаксиращо, наистина. И е много лесно да се съчетава с режима на детето, тъй като не изисква отстъствие от дома и не е шумно. Вече успявам да бродирам и докато малкият е буден и си играе.

В "Дом и семейство" има няколко теми - можеш да погледнеш там.
Цитирай

Бургас

единственото,което успях да оплета откакто родих са шапки и шалове на малкия и един пуловер само,но главно като беше на гости на баба си Wink
Цитирай

ВАРНА

Не-е-е.Преди години опитвах,справям се,ама сега предпочитам в свободното си време да прочета някоя книга или просто да поседя на компютъра ....Баба ми плете и шие гоблени като на конвейр,така че има кой да се занимава с това Wink
Цитирай

Пловдив

С две леви ръце няма как да се получи, пък и нещо ми действа изнервящо ръкоделието.
Цитирай

София

Аз се запалих от скоро по гоблените. Вече имам 2 почти готови Party Започнах с малки гоблени с детски мотиви. Сега мисля да ушия нещо по-голямо Cool
Цитирай

Под Тепетата

С две леви ръце няма как да се получи, пък и нещо ми действа изнервящо ръкоделието.
И моя милост е така. Embarassed
Цитирай

аз имам започнати 5 гоблена и не виждам вероятност да ги довърша някога. Предполагам ,че и сегашния ще ми омръзне и ще отиде да прави компания на останалите ,а аз ще започна следващ:) Но,от време на време да се шие гоблен е разтоварващо. Само времето да ми стигаше:)
Цитирай

Италия

По едно време шиех гоблени...отдавна не съм се занимавала... newsm78
Цитирай

USA

Аз се занимавам с плетене. Имам достатъчно време като си легне сина ми вечер
Цитирай

Варна

Не ми се отдава Tired
Цитирай

Русе

шалове , пуловери -това най -вече, преди 2-3 години много плетях , но с времето минава мерака Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора