Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

"Аз знам, че нищо не знам"!

Какво бихте написали по подобна тема на кандидат студентски изпит?
Цитирай

София

Не знам! Laughing
Цитирай

И аз щото... Smile

Ама тук има едни умници-прекрасници...любопитствах, просто!
Цитирай

на село

О, литературата е слабата ми страна / добре, че с правописа не съм толкова зле  Wink/, все пак съм инж.
Като помисля, май до сега никога не съм писала есе, навремето развивахме разни теми и правехме -отговор на литературен въпрос  Very Happy.

Та така, че аз вярно нищо не знам  Very Happy.

Цитирай

София

Може да се поразтягат локуми по темата, ама сега мнооого ме мързи Confused Обаче, който я е измислил тая тема да се пада точно е бил с чуство за хумор просто, не може да му се отрече:-))) 35
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

И аз щото... Smile

Ама тук има едни умници-прекрасници...любопитствах, просто!
Ха, ха, мен ли питате?  Laughing По-добре недейте, моите писания никога не са се радвали на високи оценки и одобрение от страна на даска... пардон, на учителите. Много се сащисваха.  Mr. Green
Иначе много го уважавам този пич, Сократ, "Scio me nihil scire", целият е мозък, тоз човек!
Цитирай

Германия

Бих развила темата около няколко неща:

- знанието като богатство, но и като тежест
- незнанието, като благодат, защото колкото повече знае човек, толкова повече страда
- способността да бъдем иронични към себе си, към способностите си и най-вече да умеем да не се вземаме прекалено насериозно
- противоречията в нас самите
Цитирай

София

Бих се въртяла около тезата, че колкото повече знания придобиваш, толкова повече осъзнаваш колко малко всъщност знаеш... нещо от сорта  Crazy
Готина тема за изпит  Very Happy
Цитирай

София

Бих поразсъждавала върху това, че колкото и неща да преживяваш и да се учиш от тях, винаги можеш да бъдеш изненадан. Най-добрият учител ни е самият живот, трябва да гребем с пълни шепи от него и познанието, което той ни дава и което никога не е достатъчно.
Цитирай

z point

Вили, оригинално мисълта продължава..."Аз знам, че нищо не знам...но останалите и това не знаят"  Cool добро продължение  Wink
Цитирай

А известното - "Който трупа познание - трупа тъга"....?

С благодарност към Василиса, Маргарита и Умбра.....

P.S. Всички ли сте на Карибите, бре?
Цитирай

"Аз знам, че нищо не знам"!

но има и такива, които и това не знаят!
ама е много кратко, ще ми пишат 2 без дори да го четат (:
Цитирай

Ех, chandra , тъкмо се ровичках из профила ти!   bouquet

Продължението не го знаех...
Цитирай

За живота бих разсъждавала....и и зливайки 28 годишния си житейски опит върху лист бяла хартия, накрая неизбежно ще стигна до констатацията, че всъщност нищо не знам за живота и че тепърва ми предстои да се уча да го разбирам и живея.
Цитирай

Springfield, VA

P.S. Всички ли сте на Карибите, бре?

И какво ще правя там? Едно село, като гето, все едно си в циганската махала. Ми не, мерси съм  Crossing Arms
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора