Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте мами,мисля че тук е мястото да ви попитам.
Ще стане една година от както имаме такава количка,но така и не разбрах тези джаджи защо висят?Предполагам не е място за играчки,защото има отделно такова.Някой ако е открил за какво са,моля да ми каже

май не ми беше много за тук въпрасът,но ако кажете преместете ме.Благодаря
« Последна редакция: чт, 13 юли 2006, 15:28 от Ivellina »
Цитирай

Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.
Цитирай

Тези джаджи са, за да можеш да сгънеш и прибереш временно дъждобрана, без да го откачаш.
ААА ето къде бил ключът за бараката  Hug
Цитирай

Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.
Цитирай

Да,точно за това са,като навиеш дъждобрана ,те да го придържат навит.
Да останем сухи и да видим дали е спряло нацяло да вали.
Ако не бяхте вие нямаше да се сетя за дъждобрана.Как ли не въртях сенникът....виждам,че нещо се захваща,но.....
Благодаря ви
а платът кадето се намира джоба,няма да стане моята работа да го махна за проветрение нали?.......Виждам че сте запознати...,че да ви питаммм
Явно не на всички колички се сваля
Цитирай

Моята количка е Каролина +,но плата не може да се маха,захванат е с нещо като болтчета.Но няколко пъти просто съм го повдигала върху поставката за чашките отгоре.Ама си  мисля,че като си е там пази повече сянка. Wink
Цитирай

Наистена е така,пази сянка.Просто исках да го махна за малко  Twisted Evil  Party
Цитирай

Аз имах същата количка за около 2 седмици доколкото си спомням, така че не съм особен експерт, обаче имам някакъв спомен, че можеше да се повдигне и да се закрепи с едни лепенки. Или греша?  newsm78.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.