Има гаден летен вирус... а никой не казва

  • 39 280
  • 262
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 419
Всички близки и познати не ги подмина летния вирус - диария, повръщане, слабост и т.н. Аз едвам ходя, за Габи да не говорим - отпуснала се е като парцалена кукла. Ние пием обичайните неща - Ентерол, Смекта и Хип-лечебния. Оправяме се полека лека...

А медиите си мълчат. Поне едно съобщение да бяха пуснали - има летен вирус, пазете се, преварявайте водата и т.н.

А другите мами и дечица - как сте?

# 1
  • Мнения: 3 334
нас все още не ни е хващал и дано ни се размине!Бързо оздравяване Praynig

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 897
Ами то всяка година си го има.
Радослава един ден беше отпаднала и повърна веднъж, а ака 2 пъти - с това се размина, но всяка вечер и правя шипков чай, пие го студен.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 967
Нали ни водят под формата на статистика и явно чакат да се стигне да нужните за целта цифри.

# 4
  • Мнения: 14 133
нас все още не ни е хващал и дано ни се размине!Бързо оздравяване Praynig
Бързо оздравяване и от нас!!! А вируси има целгодишщно, дано по-малко да ни хващат!!! Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 38 419
Нали ни водят под формата на статистика и явно чакат да се стигне да нужните за целта цифри.

Аха щом не сме се натръшкали цела България, значи нищо ни нямаа... Toilet

# 6
  • Мнения: 4 806
моята дъщеричка също го изкара, ама ни изкара и акъла... не ми се говори.
Добре, че мина бързо, ама взехме да я наричаме "акордеонче", че като я взимаме на ръце, само ребърца се усещат, без никакво покритие ...
смекта, това помогна.
лошото е, че лекарите много бързо предписват антибиотици
долепях си ухото до коремчето, а там буря
подсече се много (БОЧКО помогна много)

В 168 часа миналата седмица имаше статия за летния вирус

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Нали ни водят под формата на статистика и явно чакат да се стигне да нужните за целта цифри.

Аха щом не сме се натръшкали цела България, значи нищо ни нямаа... Toilet


Винаги чакат, примерно, определен брой болни деца, за да се пуснат във ваканция, когато има зима. Също така, за да се каже, че има епидемия, трябва на N-хора /N-хора да са болни.

# 8
  • Мнения: 46 488
София за сега е добре  Praynig но аз съм срината, миналата седмица правих едно гладуване и сега всичко ми се лепи  ooooh! цяла нощ не успях да сваля Т  Tired нямам повръщане и разстройство, явно моето е друг чешит  Crazy

# 9
  • Мнения: 3 116
Чу се из градинките за този вирус Sad
Има дечица стигнали до Инфекциозна Болница Sad
А как да ги опазим децата, ами май не може   33uu

# 10
  • Мнения: 2 732
вируси под път и над път ,никой не ги следи тези работи . А по принцип всяко лято има такъв вирус с повръщане и разстройство

# 11
  • София
  • Мнения: 2 967
вируси под път и над път ,никой не ги следи тези работи . А по принцип всяко лято има такъв вирус с повръщане и разстройство

Може би затова им казват "летни вируси"

# 12
  • Мнения: 220
Обикновено пика на вирусните инфекции, съпроводени с гадене, повръщане, разстройство, висока температура, болки по тялото са през периода пролет-лято. Така е всяка година. Обикновено те протичат доброкачествено, без лоши последствия. Бързо оздравяване. Peace newsm32

# 13
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Аз го изкарах - шест дни хрема, бременна, ходих като пребито куче, нищо почти не съм пила, освен 3 фервекса ........
Вчера и днес попрогледнах, иначе бях много зле  Sick

# 14
  • Мнения: 5 228
Дъщеря ми от понеделник е с гадния вирус.  Cry Два дни поддържа температура над 38.5, разстройство... Измъчи се миличката ми.

Общи условия

Активация на акаунт