Бебоци, като зайчета с подскоци-НОЕМВРИ приближават и в коремчетата шават

  • 14 934
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 332
   Шоколадкина, ама аз и Рам сме те прекръстили. smile3532
Рени, с теб съвсем изкуфяваме понякога. Друсаме се ..друсаме, а после се додрусваме с Папа, Магне и Но- smile3534а за по-голям респект се одрусаме в Шейново..и даже там ни става приятно!!! та викаме мъж ти да ни снима smile3532
     И той наистина дойде с фотоапарат!!!!!!!!!!!!!

Ами ще купувате риза на Шоколадина...  Laughing
Бени, какви са тези екстремни преживявания, на които се подлагаш... Стига де, стой си в къщи... особено пък в (гр)адския транспорт...
Момичета от кой месец се ходеше на 2 седмици на ЖК? Да не би от 7-ми?
И, наистина, какви са тези безумия за заплащане на болничен... Вчера говорих с д-реката за болничен преди 45-те дена за раждане, че нещо тогава не ми се ще да се подрусвам всеки ден с гореспоменатия транспорт... Тя каза, че няма проблем. Така както го изчислявам останалата отпуска ще ми стигне от 2-та седмица на август до края на месеца, после - дано с болнични - до 25-ти септември...

# 16
  • Мнения: 498
Здравейте момичета! Честита нова тема!

Klukarkata, какви са тези плащания за болничен? нали няма да те хоспитализират? иначе, бога ми, за 1 път чувам да се плаща за това!  Close
Karil, аз също мислех да си правя токсоплазмоза, но се отказах. По принцип ако си заразена с вируса би трябвало да се види при прегледа на видеозона - това го разбрах като бях на фетална морфология. Вирусът предизвиква някаква физическа проява при бебето. Ама ще си по-спокойна - направи си.
Момичета, и аз да питам за болничните все пак - вече си взех 7 дена, и смятам тепърва да си искам повече. Тази ЛКК формална ли е или наиситна ще се явявам пред комисия?Защото аз сериозни оплаквания нямам - просто се измарям психически и физически, обездвижвам се, и най-вече се чуствам глупаво, че не си гледам рахатлъка, както би трябвало.
Моята буболина постоянно мърда сутрин и вечер,,но все още ниско,,под пъпа. Таткото много и се радва и стои с ръка на тумбака ми цяла вечер докато гледа телевизия  Joy

# 17
  • Мнения: X
Привет мами! Вчера и аз бях на консултация - теглиха ме, мериха ме: все още съм +0 кг, корема ми е пораснал с 2 см, кръвното - 80/50. Вземаха ми кръв за кръвна група, васерман, спин от три различни места /не пускам много кръв/. Чудя се дали да не си запиша час при доц.Томова /на 24.07. ще бъда в София преди полета/. Дали вече е късно за запазване на час?
А ПЪК КАК ВИ ЗАВИЖДАМ ЗА МОМИЧЕТАТА....

# 18
  • Мнения: 2 673
     Няколко причини Мина да не завижда за момичетата:
     1. В ранна възраст - щеш нещещ все до розовото ще опираш..
                                       ще купуваш доста чорапогащи
                                       бабите целуват момичетата повече, отколкото момчетата\не винаги това са собствените баби\
                                       ще имате повече разходи за обувки - тоалетите наистина са повече и разнообразни
                                       ще виждаш в дъщеря си себе си и понякога ще се намразваш \грубо казано\
      2. По-късно         - няма да си намираш -чорапогащите, червилото, гребена, нокторезачката, дори някои дрехи, пресата за коса, епилатора\ще е непочистен\, шампоана ще свършва светкавично, тоалетната хартия - за нея - нямам думи..
                                    ще има повече косми навсякъде \ в най-лошия случай - дълги\
                                    ще разбереш, че ноктопластиката е мечтана от пубертета, а парфюмите от по-рано и т.н.
                                    шкафа в банята ще е зареден с муниции, които мъжете не ползват Въобще
Мога още да изреждам, но отивам на пазар, защото дъщерите са изгледали сериала, и ще им приготвям нещо за ядене  newsm64 newsm28







# 19
  • Мнения: 1 328
Аз съм в болнични от м. март. Първия ми го издадоха от болницата, в която лежах - за 30 дни. Следващите - пак всеки за по 30 дни, от ЛКК в МЦ Лора. Но само фиктивно.. не знам дали се събират по принцип лекари и дали те гледат наистина. newsm78

# 20
  • Мнения: 167
Добрютро... Flutter
Чета за контракциите и или съм голяма щастливка,че ги нямам или пък съм абсолюно безхаберна и не разбирам,че ги имам.
Усещането като бълбукане  е май,когато бебока се върти-аз поне така го чувствам.Върти се,премята се и рита- вече го виждам през дрехите си и това е страхотно!
Момичета ,в Добрич върлува ужасен грип- връщаш и отгоре и отдолу,болки и отпадналост- до инжекции стигат някой.Племенника ми го изкара - надупкаха му сладките бутчета TiredЦяла седмица не го бях виждала,но вчера го намачках здравата и сега пия фрешове от лимони с мед,че май ме хвана шубето! Sick
Карил,каква закуска ще правиш,гледам едни палачинки въртиш и как ми се преядоха...Дано мързелът ми надделее,че иначе ще пържа и ще ям цял ден... Embarassed
Приятен ден ,мами и пълен  с приятни емоции уикенд! Hug

# 21
  • Мнения: 182
Поздрави от мен момичета ,
радвам се да и открия в добро разположение на духа и толкова щастливи ! Hug
Понеже виждам , 4е щъркелите вече се появиха , да си поръчам един синичък  Laughing Вчера бяхме на 3Д , пак ще си имаме момченце  Joy Голям кеф Simple Smile)))))) Баткото и той щестлив , че ще има кой да командори , ха ха ха ха Simple Smile)))
Това е от мен , похвалих се  Blush
Хубаво , слънчево и морско лято на всички вас !

# 22
  • Мнения: 2 673
  Точка, в интерес на истината палачинките ги правят дъщерите..Ако ми се доядат си купувам от Фантастико или супера\там гадовете ги замразяват\ - 10 бр- 2.70 лв. Сготвих мусака с тиквички току що, а купих банички..Чудя се какво да готвя. Месо почти не ядеме. Агнешко мъжа яде, ама на мен ми смърди и ме мързи да го пека. Други месища - на тия жеги!!
     Не се давайте на лошите -  да ви взимат пари за болнични и др. , вместо да си ги дадете за бебо!!! Нагли са!!!

# 23
  • Мнения: 34
За болничните, на мен ми издадоха още от първия път болничен за 30 дни. Води се, че е имало лекарска комисия, но аз само минах на следващия ден да си взема листчето. А иначе и аз нямам някакви оплаквания, просто казах на лекаря, че в работата ми е доста натоварено и се среюам с много и различни хора, което води до лепването на всякакви вируси и гадости, и той се съгласи, че е по-добре да съм вкъщи. Нашата фирма е към МЦ Лора и сме безкрайно недоволни от тях.Доколкото знам болнични се издават от лекаря, който следи бремеността ти или от някоя болница. На мен в Шейново ми предложиха да платя 2 днои болничен престой и да ми издадат много дълъг болничен, вий и този вариант. Стана малко дълго, но дано съм от помощ

# 24
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Привет мамчета,
днес много топло а уж нямаше да е а може на мен да ми е топло на осмия етаж, мансарда, не работи климатика, шефката е бясна.........ЧУДЕСЕН ДЕН!!

ЗА ТЕЗИ НА КОИТО ИСКАТ ПАРИ ЗА БОЛНИЧНИ САМО МИ ГИ ДАЙТЕ ТИЯ ДОКТОРИ ЩЕ ИМ ВИДЯ СМЕТКАТА АЗ НА ТЯХ, това няма право да го прави никой доктор независимо дали има договор с НЗОК или не, комисията е по принцип е фиктивна работа, така че не се притеснявайте а си търсете правата/взимайте болнични/, почивайте си, никой после няма да ви пита колко работа сте свършили.

ЕЙ ПОБЕСНЯХ ДНЕС
МНОГО МНОГО МНОГО ЦЕЛУВЧИЦИ ПО ТУМБАЦИТЕ

karil ДАЙ ЕДНА БАНИЦА НЕ СЕ СТИСКАЙ  smile3534

# 25
  • Мнения: 1 064
Чета за контракциите и или съм голяма щастливка,че ги нямам или пък съм абсолюно безхаберна и не разбирам,че ги имам.

...при мен е по същия на4ин...не усещам контракции, а само потупванията или ритниците на бебо...
...колкото до болни4ните, аз си ги вземам от лекарката, при която се водя на отчет...досега съм вземала само веднъж преди месец, когато мъжа ми си сряза дясната ръка и не можеше дори да се къпе сам...тогава лекарката ми каза, че нямам никакъв проблем да ми даде още след това или после, когато настанат жегите...за пари и дума не е ставало...
...днес аз също си стоя у дома и не си показвам нослето навън, 4е е един задух...направо няма въздух за дишане...пуснала съм си климатика и съм се излегнала на дивана пред телевизора...отпуската обаче свършва и от понеделник съм на работа и направо не ми се мисли...




# 26
  • Мнения: 1 328
Да ви се похваля - купих си вчера сутиен за кърмачки - много удобен и мек, памучен, без банели и струва 5.50 лв., от подлеза на пазар "Иван Вазов". Има го в 2 цвята - бял и кремав. И е много по-удобен от един който си купих от това магазинче под колоните на Графа за 30 лв.. Аз от отдавна си търся такъв, ама все намирам само някакви бабешки Simple Smile И сега съм мнооооооооого доволна Crazy

# 27
  • Мнения: 255
 Точка, в интерес на истината палачинките ги правят дъщерите..
А иначе ни агитираш да не завиждаме за  момиченцата, нали?
Познай кой ще прави палачинките в къщи следващите 15 години?  Laughing Grinning
Да ви е сладко, мами!! И май както си говорим, утре всички ще печем или размразяваме палачинки.

# 28
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Да ви се похваля - купих си вчера сутиен за кърмачки - много удобен и мек, памучен, без банели и струва 5.50 лв., от подлеза на пазар "Иван Вазов". Има го в 2 цвята - бял и кремав. И е много по-удобен от един който си купих от това магазинче под колоните на Графа за 30 лв.. Аз от отдавна си търся такъв, ама все намирам само някакви бабешки Simple Smile И сега съм мнооооооооого доволна Crazy
и аз го гледах този сутиен миналата седмица, ама реших че още ми е рано да си го купя но щом казваш че е удобен се запътвам натам да си купя че нещо моите сутиени ми омаляха изведнъж....като дойна крава съм  #Crazy

# 29
Хора, да ви се оплача, вчера една колежка ме пита в кой месец съм и аз отговарям, че съм в петия. А тя: "В петия?! Аз мислех, че си в седмия!" Направо ме разби. То аз съм си едричка по принцип, ама чак пък толкова... Каза ми още, че и устните ми били станали по-надути, което било нормално при бременните. Почувствах се като някоя негърка, дебела и се огромни джуки, изобщо самочувствието ми отиде на кино.
Иначе мойта хубавица не се спира, не я знам гимнастичка ли ще става, каква ли, но почти ми е трудно да работя от нейните непрекъснати движения. Татко ни, който вчера ви казах, че е малко разочарован от факта, че няма да има син, вече е влюбен в дъщеря си, говори ми как ще купуваме рокли, как ще се оправя с две жени вкъщи и други такива.  

Общи условия

Активация на акаунт