Имали ли сте проблем с детегледачка?

  • 1 810
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Имали ли сте проблем с детегледачка заради това, че не си върши съвестно работата например или че злоупотребява с нещо?

# 1
  • Мнения: 253
Проблеми не съм имала,но започна да ме дразни начина по който говори/малко селски/.Започна да говори по телефона  phoneuu много често и докато говори оставя децата без надзор.Освободих я. smile3513

# 2
  • Мнения: 470
Да, доста проблеми съм си имала. Една ми беше отмъкнала детенцето и липсваше цял ден. Добре, че имаме връзки та тръгнахме бързо с патрулка и я намерихме да се прибира в квартала в края на работния ден ни лук яла, ни лук мирисала. Другите проблеми са по-безобидни  - говорене по телефона, пушене докато е на работа и такива.

# 3
  • Мнения: 619
Да, доста проблеми съм си имала. Една ми беше отмъкнала детенцето и липсваше цял ден. Добре, че имаме връзки та тръгнахме бързо с патрулка и я намерихме да се прибира в квартала в края на работния ден ни лук яла, ни лук мирисала. Другите проблеми са по-безобидни  - говорене по телефона, пушене докато е на работа и такива.

Лелееее....и как така отмъкнала детето?!  Rolling Eyes
Какво беше обяснението й?

# 4
  • Мнения: 64
Вие правили ли сте списък  с  описание на длъжността  "детегледачка"? (job description)
Мислили ли сте, че едно такова описание би помогнало на жената да работи съвестно, а и на самите вас да сте по- спокойни? Аз лично съм ползвала списък със задълженията на домашната помощничка, която имах преди време и двете бяхме много спокойни.
При вас как е?

# 5
  • Мнения: 470
Да, доста проблеми съм си имала. Една ми беше отмъкнала детенцето и липсваше цял ден. Добре, че имаме връзки та тръгнахме бързо с патрулка и я намерихме да се прибира в квартала в края на работния ден ни лук яла, ни лук мирисала. Другите проблеми са по-безобидни  - говорене по телефона, пушене докато е на работа и такива.

Лелееее....и как така отмъкнала детето?!  Rolling Eyes
Какво беше обяснението й?

Неясни обяснения бяха, ходила да търси пари назаем от разни познати, за да животоспасява трето лице някакво.  #Crazy #Crazy #Crazy
Дано не се случва на никого подобна кукувица!

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Злоупотреби с алкохол....не знаех, че трябва да крием уиски-то...Познаваме я отдавна, но явно отключихме стари проблеми...
  Естествено стана кофти, защото сега не знаем как да се държим ако се видим.
 Намерихме друга детегледачка, но беше ужасен инцидент.Детето се беше "гледало" само цял ден....А беше само на 5 месеца Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 4 866
не. за година и половина не се натъкнахме на сериозни разминавания в идеите за отглеждане на деца.

# 8
  • Мнения: 2 584
Злоупотреби с алкохол....не знаех, че трябва да крием уиски-то...Познаваме я отдавна, но явно отключихме стари проблеми...
  Естествено стана кофти, защото сега не знаем как да се държим ако се видим.
 Намерихме друга детегледачка, но беше ужасен инцидент.Детето се беше "гледало" само цял ден....А беше само на 5 месеца Rolling Eyes
как може да се гледа самичко, милото колко ли му е било неприятно с пълен памперс, а хранила ли го е, аз щях да я изхвърля през прозореца

# 9
  • Мнения: 2 584
затова си го гледаме ние, не знам защо но нямам вяра на случаен човек, как ще го оставя  в къщи ( като съм на работа малката я гледа баща и,  Mr. Green и постояно го питам по icq как е малката, сега не си пуска кюто заради мен)

# 10
  • Мнения: 6 417
Да, доста проблеми съм си имала. Една ми беше отмъкнала детенцето и липсваше цял ден. Добре, че имаме връзки та тръгнахме бързо с патрулка и я намерихме да се прибира в квартала в края на работния ден ни лук яла, ни лук мирисала. Другите проблеми са по-безобидни  - говорене по телефона, пушене докато е на работа и такива.

Лелееее....и как така отмъкнала детето?!  Rolling Eyes
Какво беше обяснението й?

Неясни обяснения бяха, ходила да търси пари назаем от разни познати, за да животоспасява трето лице някакво.  #Crazy #Crazy #Crazy
Дано не се случва на никого подобна кукувица!
И по-тежки случаи има. Моята бивша вече детегледачка изтървала блейката докато сваля тенджера с вряща супа върху дъщеря ми. Добре че белегът вече го няма. И ми го съобщи ей така междудругото. То само това да беше, ама се оказа капката, която преля чашата.

# 11
  • Мнения: 7 263
Много съм доволна от моята жена - чувствам я направо като близък човек, малкия ми син /за който я наех/ и вика бабо!!!
Благодарна съм и много за всичко което прави за нас!!!
Рядко се срещат такива готини хора като нашата Марги - пожелавам на всички такъв късмет!

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да, имам проблем. Не мога да намеря такава.  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 531
имахме чудесна жена за гледането на големия. не съм имала никакъв проблем с нея. винаги всичко беше точно.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 999
Да имала съм. Смених две бавачки и двете с препоръки, гледали деца и прочие.

Първата беше по-възрастна и игнорираше почти тотално явно или тайно всичките ми изисквания за отглеждането на детето МИ - от това дали да го учи на гърне, до това да изхвърля неизпитото мляко... Капката, която преля чашата беше, когато я записах, че цял ден ТВ върви, въпреки моята забрана, а тя си гледа сериалите.  #Cussing out

Втората се задържа много кратко и напусна по собствена воля /както и първата де/, след като отказах да повярвам, че мозъкът на детето ми 'гори' и Дариа съвсем скоро ще получи епилепсия или Господ знае какво, ако не я заведа на екстрасенса, на който тя я беше водила. Все пак с мъжа ми толкова се стресирахме, че срам не срам ходихме при д-р Литвинено, който направи ЕЕГ на детето.

Сега имам 3-та бавачка, която гледа Дариа само при нужда и е ОК.

Иначе бавачките са едно от основните неща /наред със стриите/, които ме спират да помисля за 2-ро дете.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт