До мамите в Чикаго

  • 698
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 476
Здравейте на всички. Със съпругът ми се преместихме да живеем в Чикаго преди около десет дни. Много ми липсват приятелите и въобще някакъв социален живот. Бутам количката със синът ми самичка по цял ден, отварям по някоя приказка със мамите по площадките, но до някакви приятелства знам, че няма да се стигне. Та въпросът всъщност ми е вие имате ли си практика да се виждате, организирате ли си някакви срещи периодично? Знам, че с тези разтояния не е лесно, но реших да питам...

# 1
  • Мнения: 211
Maй повечето са на почивка Wink.

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 22:02 от Cocktail

# 2
  • Мнения: 826
Здравей!
В кой район живеете?
Ние сме в Непървил,ако сте наблизо може да се видим. Wink
От форума се запознах с една мама,която живее близо до нас и се видяхме миналата седмица.
Ина4е ние имаме много познати български семейства с деца,но се събираме само уикендите с тях.
През седмицата всеки работи. Whistling

# 3
  • Мнения: 476
Много сте ми далече, сигурно поне час път. Аз съм на Logan Square.

# 4
Най лесно е да посетите някои от пикниците които се организират, ако искате може да се видим някаде аз съм в Bensenville, но постояно се разкарваме с колата Grinning Hug Свиркаш и сме при теб:whistle:

# 5
  • Мнения: 179
Здравей!
В кой район живеете?
Ние сме в Непървил,ако сте наблизо може да се видим. Wink
От форума се запознах с една мама,която живее близо до нас и се видяхме миналата седмица.
Ина4е ние имаме много познати български семейства с деца,но се събираме само уикендите с тях.
През седмицата всеки работи. Whistling

И аз наскоро се заговорих с едно майче от Нейпървил, но без да искам съм изтрила бележките и не помня ника Sad  Аз също съм съвсем наблизо - на 9 минути от Нейпървил  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт