Какви снахи сме ?

  • 4 665
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не се замислям дали съм добра или лоша,да не съм женена за нея?Тя не се интерисува от мойто мнение и аз от нейното изобщо.

# 61
  • Мнения: 694
Не съм от най-добрите, но определено не ми пука.  Peace

# 62
  • Мнения: 2 196
Едва ли съм снахата - мечта,но пък си се разбираме общо взето добре със свекито. Peace

# 63
  • Мнения: 8 505
Не се е оплакала от мен до този момент (аз от нея също).Със сигурност има неща в мен,които не и харесват,но е достатъчно свестен човек,за да не го показва,още повече-да го натяква.

# 64
  • Мнения: 4 053
ами според мен съм си читава Twisted Evil
ама ако питате нея сигурно няма да го потвърди Rolling Eyes
с мен се държи ок,ама пред хората ме докарва каква ли не,абе лицемерка е тя а аз съм готина Crazy

# 65
  • Мнения: 6 167
аз съм снаха мечта на свекърва мечта.
.

# 66
  • Мнения: 2 498
Ами свеки трябва да каже-но отговорът едва ли ще е положителен...

# 67
Laughing от как я изгоних от вкъщи преди 12 години  съм от добричките снахи сега даже и реклама по центъра ми прави  Joy луда работа  newsm78 май скоро време ще иска нещо от мен  Twisted Evil

# 68
  • София
  • Мнения: 6 743
Ми предполагам , че в нейните очи не съм идеалната снаха със сигурност, но се старае жената да не го показва  Mr. Green
А аз съм си гадничка  Embarassed

# 69
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Такава, каквато ме предизвикаха да бъда Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 1 930
Ми знам ли...... тя( свеки) трябва да каже, но аз нея много си я обичам, предполагам и тя. Hug

# 71
  • Мнения: 834
Определено не ми дреме. Аз съм си такава каквото съм си и ме интересува мнението на мъжът ми не нейното.

# 72
  • Мнения: 5 622

 Това каква съм за свекърва си, може само ТЯ да го каже. Каквото и да е, със сигурност няма да каже, че не ме харесва. Чапата съм, да, но съм умна и разумна, а това е най-важното според мен  Peace

# 73
  • Мнения: 593
АЗ СЪМ НАЙ-НАЙ-НАЙ-ЛОШАТА !    newsm48

 smile3514      smile3512     fight fight

# 74
  • Мнения: 7 430
Добра или лоша - хич не и дреме на шапката Tired
Прави ме на 2 стотинки, а пък...к'во и пука каква съм ooooh!

Замислям се да стана много лошааааа

Общи условия

Активация на акаунт