Какви снахи сме ?

  • 4 666
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 534
единственият коментар по мой адрес не беше от свекървата а от бабата на мъжа ми и то не задруго а защото тя винаги ме вижда да чистя и затова съм много работлива  smile3506

# 91
  • Мнения: 2 085
лоша съм, аз си го знам Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 92
  • Мнения: 468
С моята се виждаме веднъж в годината и пак се караме.За нея съм най лошата снаха  на света.Хем ме кани лятото в тях . хем не ми дава да пипам нищо,даже ми казва как дрехите да пера и как да ги сгъвам.Къде да стои възглавницата върху леглото и разни такива глупости.Даже ми рови в нещата а това и майка ми не го прави. Отначало бях хубавата и добра снаха ама сега.........Яд ме е само за мъжа ми че се тормози за караниците м/у мен и свекървещицата.

# 93
  • Мнения: 61
Злобна,проклета и луда най-вече  Whistling.

# 94
  • Мнения: 3 550
Много зависи от настроението ми. Гледам да се държа възпитано със свекървата. Избухвала съм веднъж досега пред нея. Не са ми особено приятни посещенията `и, но гледам да не показвам.

# 95
  • Мнения: 176
 Hug супер съм поне от както се роди детето но и аз не мога да се оплача та значи и двечките сме си добрички Mr. Green

# 96
  • Мнения: 5 577
Бивам, ставам.  Laughing

# 97
  • София
  • Мнения: 625
Страхотна Embarassed
Разбираме се чудесно, защото и свекърва ми е невероятна жена!

# 98
Понякога съм най-добрата,но понякога ставам "Къде си мисли,че се намира тая,че не се държи възпитано!"(ние живеем на няколко стъпала една от друга)

Общи условия

Активация на акаунт