Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 174 отговора

Плевен

мами,моичкият попадна на този сайт http://www.freejoro.org/pomognete.html
и е като болен, не могъл да спи цяла нощ, сутринта ме помоли д а пусна темичка в "твоя си форум"....че да сме помогнали на семейството, а и то май е актуално. Вчера нали съобщиха по новините, че притежанието на една доза марихуана вече не е престъпно деяние......така,че моля ви...в сайта има една бланка за попълване, адресирана до президента.
Цитирай
Нещо не разбрах Тои пушил марихуана хванали го пък сега ние да му помагаме .Това ли трябва да показваме на децата си?а и не мисля че това е форума от който да търсиш подкрепа
Цитирай

София

съжалявам! такъв е закона... а и не мога да съм сигурна, че всичко в този сайт е истина...
Цитирай

съжалявам! такъв е закона... а и не мога да съм сигурна, че всичко в този сайт е истина...

там е работата, че думата "закон" за нашата държава е силно изкривено понятие.
не може за една цигара да те вкарат в затвора за 6 години, а да изнасилиш някого и да те сложат под домашен арест  Thinking
Цитирай

Някъде там...

Нещо не разбрах Тои пушил марихуана хванали го пък сега ние да му помагаме .Това ли трябва да показваме на децата си?а и не мисля че това е форума от който да търсиш подкрепа

Ми пушил трева - ще си понесе последствията. Може да е тежко на семейството му, но всеки сам преценява действията си и произтичащото от тях. Ако не дай Боже някой посегне на децата ни и го осъдят, какво, пак ли ще правим подписки да го пуснат, щото било несправедливо? Айде нема нужда.
Цитирай

София

...
 Вчера нали съобщиха по новините, че притежанието на една доза марихуана вече не е престъпно деяние......така,че моля ви...в сайта има една бланка за попълване, адресирана до президента.

Аз пък разбрах, че вече понятието "еднократна доза" се премахва?
Цитирай

Ми пушил трева - ще си понесе последствията. Може да е тежко на семейството му, но всеки сам преценява действията си и произтичащото от тях. Ако не дай Боже някой посегне на децата ни и го осъдят, какво, пак ли ще правим подписки да го пуснат, щото било несправедливо? Айде нема нужда.

Изивнявай, но сравнението ти на тревата и посягането на деца е меко казано неуместно.
Цитирай

Някъде там...

Изивнявай, н осравнението ти с тревата и посягането на деца е меко казано неуместно.

Съжалявам, може наистина да е неуместно, но е първото, което ми дойде на ум. В края на краищата става въпрос за престъпление - пушенето на трева /наркотик/ е криминализирано от закона. А незнанието на закона не оправдава незнаещия. Идеята ми е, че всеки трябва да си понесе последствията за действията си.
Цитирай

То тревата е един наркотик...мани, мани  Tired
Цитирай

Плевен

там е работата, че думата "закон" за нашата държава е силно изкривено понятие.
не може за една цигара да те вкарат в затвора за 6 години, а да изнасилиш някого и да те сложат под домашен арест  Thinking
Peace Peace
точно това имах в предвид, като пуснах темата........а тези родители ,които пушат тютюн, да не би да не дават лош пример на децата си? а тях не ги броите, нали........мъжът ми е съденеб репортер и точно затова се поболя,милия, защото наистина има хора,извършили убийство и са само под домашен арест, ние живеехме над един такъв , слава богу,че се преместихме от този блок, така, че не бъдете толкова консервативни, човекът е изпушил една и вие вече го сравнявате с хората,които посягат на деца
Цитирай

София

Какво се хвърляте така? Пушил човекът - голяма работа. А ония дето продават твърдо покрай училищата се разхождат ненаказани. Айде моля ви се. За трева 6 г. в затвор да лежиш! На един изнасилвач дават най-много 7. Страшни закони, няма що!
Цитирай

на гилотината изглежда тр да го пратят според теб, не в затвора.

А и кое точно показваш на децата си?? темите със сексуална тематика от форума им казваш да не ги четат ли  Laughing
Цитирай
А сега видях че темата е пусната на още няколко места във форума.Все си мисля че е по добре да се занимаваме с проблеми свързани с деца майчинство и тн. отколкото да се опитваме да зашитим някакъв наркоман
Цитирай

Плевен

от вчера вече пушенето на една цигара трева е декриминализирано деяние
Цитирай

Няма да отворя сайта, няма да подписвам писма до президента, няма
да потупвам по рамото и да толерирам притежатели на една, две, много
цигарkи или дози, или каквото там имат за собствена консумация или
за продажба. Гнус ме е от такива типове. Ивини ме, мамо Кенга, за
кражбата на интелектуалната ти собственост, ама ми се драйфа от
всичко, що е белязано със щемпела "дрога".

furor, търси справедливостта другаде.
Не вярвам тук някой да подкрепи Жоро, Гошо, Пешо и от сорта келеши.

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 174 отговора