Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

SW

Това пък какво е??  Sad  в4ера ми закъсняваше втори ден и си взех ShureCheck, и  Shocked  Very Happy !!  2 чертички!!    Smile  Втората беше бледа,ама я имаше.  Звънкам аз на една приятелка и я питам, според нея положителен ли е , или не - а тя ми каза, че и на нея и е била бледа отначало втората чертичка, и според нея е положителен. И голяма радост после, а днес - взе че ми дойде!!!??  Вие какво мислите? Някой като мен?
Цитирай

nigela 

Иди на лекар. Може да си бременна и това да е прокървяване, което не е никак добро. 

Но има и още нещо. Много жени правят ранни спонтанни аборти без дори да знаят че са били бременни Sad Ти си направила тест и за това си разбрала, но все пак за успокоени иди на лекар!
Цитирай

SW

Мерси, Верити! Ще отида още днес. Успех на всички в бебеправенето!!!
Цитирай

Русе

nigela 

Иди на лекар. Може да си бременна и това да е прокървяване, което не е никак добро. 

Но има и още нещо. Много жени правят ранни спонтанни аборти без дори да знаят че са били бременни Sad Ти си направила тест и за това си разбрала, но все пак за успокоени иди на лекар!
Peace
Цитирай

nigela 

Да пишеш какво става!!!
Цитирай

Може да е ранен аборт.Отиди на гинеколог.
Цитирай

София

Може да е ранен аборт.Отиди на гинеколог.

За съжаление наистина може да е ранен спонтанен аборт! Confused Sad
Успех! Praynig Peace
Цитирай

Отиди на лекар, той ще ти каже какво е станало.
Успех следващия път, стискам палци скоро да се похвалиш с хубава новина  Smile
Цитирай

ex - Veliko Tyrnovo/ now - Sofia

Това пък какво е??  Sad  в4ера ми закъсняваше втори ден и си взех ShureCheck, и  Shocked  Very Happy !!  2 чертички!!    Smile  Втората беше бледа,ама я имаше.  Звънкам аз на една приятелка и я питам, според нея положителен ли е , или не - а тя ми каза, че и на нея и е била бледа отначало втората чертичка, и според нея е положителен. И голяма радост после, а днес - взе че ми дойде!!!??  Вие какво мислите? Някой като мен?
А може да е и цветна бременност. При мен беше така. Прокървих точно, когато си правих тест за бременност и тъкмо си викам: На мен ми идва, а аз с тестове се занимавам  Crying or Very sad Но резултатът беше положителен!  Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.