Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 14 юли 2006, 14:42 ч.

подарък за лелките в яслата

• 1 441
  • 6
  •   1
Отговори
  • Чикаго / София
Здравейте!

Деничка ходи на ясла от една година и от септември месец ще тръгва на градина. Аз съм мноооого доволна от яслата и от грижите на лелките! Не знам на нея дали ще й е мъчно за лелките и яслата, но на мен определено ще ми липсват! Wink  Оставям детето си там с огромно спокойствие, че е в добри ръце и за него се грижат както трябва!

Остават още две седмици да ходи на ясла. Искам да подаря на лелките /3 на брой/ по нещо дребно като израз на благодарността ми за прекрасните грижи!

Дайте ми някаква идея какво да бъде, че нищо не ми идва на ум. Да не е скъпо, че финансовите ни възможнсти не са много цветущи!

Вие подарявали ли  сте така подаръчета по такъв повод?

# 1
# 2
  • Чикаго / София
Благодаря ти zori gb  за линка! Не бях видяла темата!Полезна ми беше, вече имам някаква идея!

Ако някой има и други идеи, моля да сподели!

# 3
  • в гората
Аз ще ти кажа, ама на лични Wink

# 4
  • Sofia
Албум за снимки - всякакви размери, всякакви цени, пък и винаги влиза в употреба  newsm10

# 5
  • Кърджали, България
Ние със Стоил направихме собственоръчно картички с апликации, надписани с благодарности за всяка леля поименно Simple Smile. Стоил беше много горд от това, а лелите се трогнаха!!!

# 6
  • Чикаго / София
Идеята за албумите е  много добра! Peace

Хем ще влезе в употреба!  Аз се бях спряла на някакви сувенири, ама то ако всеки им подари нещо подобно,  ще ма само прахта да им бършат! Wink

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт