Криминализиране на употребата на алкохол?

  • 4 749
  • 104
  •   1
Отговори
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Това ми е въпроса.

Едва ли има някой, който да не е запознат с пагубното действие на алкохола върху човешкия организъм.
Да не говорим колко лесно достъпен е и колко зачестиха съобщенията за пияни ученици (бившите такива да си траят, не е за тях темата).
Освен това употребата на алкохол е една от основните причини за домашно и улично насилие.

Въобще...има ли смисъл да пиша още.
Алкохолът съсипва милиони човешки съдби всеки ден...

(много моля да не се правят аналогии с други теми за други субстанции, тук си говорим САМО за алкохол...)

# 1
  • Мнения: 2 212
Само на твърдия алкохол  Peace

# 2
  • Мнения: 183
Да
също и несемейния секс
също пускането на тъпи теми

# 3
  • Мнения: 5 790
Съгласна съм и още как!
Предлагам след като се забрани употребата на алкохол и на извънбрачния секс, да съставим нова държава, като влезем във федерация с Великата Либийска Джамахирия.

# 4
  • Мнения: 1 753
Еее, не - Реза ако не престанеш скоро в офиса ще ме помислят за луда. Само се хиля последния половин час!  Joy  Joy  Joy

# 5
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

също пускането на тъпи теми

Това би ли го пояснил?
Благодаря.

# 6
  • Мнения: 2 212
Кое му е смешното, изпуснала ли съм нещо?
Реза, темата на шега ли я пусна или си е съвсем сериозна, защото аз отговорих напълно сериозно  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 4 473
Твърдо не. Naughty
Който няма мислеща глава на раменете си и в пандиза да влезе - няма да се оправи.

# 8
  • Мнения: 394
Твърдо ЗА. Peace
също пускането на тъпи теми
newsm78А това за какво? newsm78Някой е дръпнал една треФка днеска ми се струва? Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 186
Твърдо нйе. Simple Smile
По- важно е да няма употреба на алкохол от малолетни, за това трябва да се следи.

# 10
  • Мнения: 412
Reza и аз ще ти отговоря сериозно  Simple Smile
Никога няма да бъдат криминализирани алкохолът и цигарите, защото са социални дроги - консумацията им не те изключва от хранителната верига, напротив - колкото повече пиеш и пафкаш сам, в компания, по съветски или по светски  Wink, толокова е по-голям паричния поток от теб към пазара...и това е основната разлика д тревата, за която пита по-горе. Макрорамката на бюджета няма полза от завеяния тревоман, който гледа в една точка щастлив и няма нужда да потребява разни неща  Wink

# 11
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза, темата на шега ли я пусна или си е съвсем сериозна, защото аз отговорих напълно сериозно  Rolling Eyes

Темата е съвсем сериозна.
Любопитна ми е агрументацията на защитниците на алкохола.

# 12
  • Мнения: 2 212
Ок, благодаря ти, тя си и звучи сериозно, но просто след мен коментарите ме накарха да се замисля за малко...Е оставам си на същото мнение, дори с допълнението, че ако аз имах тази възможност бих го направила...

# 13
  • Мнения: 1 753
Кое му е смешното, изпуснала ли съм нещо?
Реза, темата на шега ли я пусна или си е съвсем сериозна, защото аз отговорих напълно сериозно  Rolling Eyes

Аз отговорих напълно сериозно. Стана ми смешен отговора за джанките... Иначе се поколебах какво да отговоря. Аз си падам леко мързеливичка и хич не ща да работя вместо алкохолиците... "битовите" де...  Wink

# 14
  • Мнения: 698
Против.

Да се забрани продажбата на лица под 18 години. Това май и сега го има.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт