Декемврийско бебче не се срами,покажи на мама момче или момиче си ти!

  • 19 812
  • 281
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 856

 
 Elichka` - 17г. - Пловдив - 1во   
              gerito      - 24г. - Варна - 2ро   
 galu - 27г. - София - 1во
 

  milaniko - 28г. - София - 2ро   
              sessilgi - Пловдив - 1во 
              dimito - 27г. - Пловдив  1вo
              VELLA - 27г. - Пловдив - 2ро  
              Veneziana - София - 1во 

 pebble - Видин -1вo   

 Jenito - 24г.- Варна - 1во
 avives - 25г. - 1во
 elitza_elitza - 30г. - София
 kara - 31г. - 2ро
Kosana - 29г. - София - 1во
              Vessito - 23г. - Германия - 1во   
   Jinjer - 27г. - Варна - 1во
                lioni_el - 27г. - София - 1вo 
                selena6 - 30г.- София - 2ро 

                Virginity - 23г. - Варна - 1во
   Лено -  32г. - София - 1во
                di -  26г. - Варна - 1о   
                pontes - 31г. - София - 1во 
                Freestyler - 31г. - София - 1во 

    Betty L. - 2ро
                maiche - 29г. - Русе - 2ро 
                desidm - Хасково - 1во

    Елито - 23г. - София - 1во 
                Sisi_77 - 29г. - Варна - 1во
   moneta - 21г. - Пловдив - 1во
   Didda -  29г. -  Варна - 1о
               emsski - 25г. - София - 1во  
 
               Magenta - 33г. - Пловдив - 2о

               Fiffi - 31г. - София - 1во
  alex_shu - 31г. - София - 1во
               ClanG - София - 3то

  mama-shushi - 31г. - София - 1во   
               Net - 28г. - София - 1во   
   Nikki_Ivanova - Бургас - 1во
  Gillian - 25г. - Варна - 1во
  Tania@ -  29г. - София - 1во
               bla_bla - 30г. - София - 2ро
               shemet_neveroiaten - 32г. - 1во

  love_83 - 23г. - Горна Оряховица - 1во
              squarefeet - 32г. - София - 2ро
              bisa - 1во
              EASpirit -24г. - 1во

              Rimini - 30г. - София - 1во
   soseress - 28г. - София - 1во
               Sarra - 33г. - София - 1во

  Jvd - 25г. - София - 1во
  shrew - 28г. - Гърция - 1во  
               danielad - 29г. - София - 1во
               fapua - 28г. - Добрич - 3то
               V. Kuleva - 33г. - Добрич 1во

  lia25 - 27г. - София - 1во
  zory5rova - 26г. - София - 1во
               detelini - 29г. - Кърджали - 1во

  moli_ili - 26г. - 1вo 
 VeNi^ - 26г. - 1во
              witcha - 27г. - София - 1во
              РалиЛД - София - 2ра бременност
   
 Klemy - 23г. - София - 2ро
              Косе Босе - София - 1во
              moonlady - 27г. - Бургас - 1во
              Sesa - 1во

Ние сме и очакваме
 от тях една двойка

и



Потребител:decemvri Парола:2006

Последна редакция: сб, 22 юли 2006, 07:41 от maiche

# 1
  • Мнения: 3 323
Браво, Майче ! Супер е ! Хайде да я сефтосам първа!
Абе тоя коректор не е добре - честно аз пиша "майче" - той ме пита дали нямам предвид май че или мъчех! Но може и аз да съм си неграмотна - ако е така и така си требе да праи кажете да не се излагам! Ха със здраве и много приятен уикенд!
Абе аз да питам де - защо някои са зачертани със синьо и лилаво

# 2
  • Мнения: 40
Майче, страхотна е темичката ни   bouquet
Аз да се оплача в новата ни темичка  Sad че съм си в къщи болнични... с някакви болки в лявата страна и сега почивам.
Sad я кажете всички ли вече усетитехте бебочковците си, само аз ли останах още да очаквам да се обади бебо Tired

# 3
  • Мнения: 3 376
Еееее,супер  Hug
Честита ни нова темичка!!!Дано само хубави неща да пишем в нея!!!  bouquet

# 4
  • Мнения: 40
Току що прочетох всичко пропуснато от миналта ни темичка и както ми бяха потънали гемиите, направо си ме развеселихте момичета  Laughing
ClanG твоите малчугани така ме разсмяха  Grinning толкова са мили хаха а и самата гледка като си ви представя с малкия батко, който говори на шкембака  Laughing
Честито на всички рожденички Simple Smile Пожелавам им много радостни моменти през годината Simple Smile)
И на всички новоомъжени ЧЕСТИТО. Радостен семеен живот им пожелавам Simple Smile

Аз съм качила до сега 6 кг.  Embarassed

Лека събота и неделя на всички Simple Smile

# 5
  • Мнения: 535
Maiche, поздравления за страхотната темичка Hug
Tani@, съвсем скоро ще го усетиш - аз го усещам от 18 г.с. и стават все по-силни ритничетата Simple Smile Heart Eyes
аз съм вече +4, но от преди това имам +10 #Cussing out и заприличвам на тюлен Sad
 Hug на всички

# 6
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Само и аз да се похваля, че усетих бебчето в корема. Малката скочи върху ми веднъж и то после като почна да се движи, явно го беше стреснала и си търсеше място Simple Smile. След втора бременност по принцип може да се усещат към 16 седмица, докато с първата към 20.

# 7
  • Мнения: 302
Браво на Майчето. Всеки път се забавлявам като чета заглавията Simple Smile

ЕаСпирит, де се губиш ти, направо ти забравих очите   newsm45  Надявам се че си добре и че ще се засечем скоро   bouquet

Вече не ми стават дрехите, направо не знам... ще заприличам на футболна топка май. #Milti

# 8
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Я каква ни е хубава и новата темичка - браво на творческите ни мами - страшни сте и двете - добре че ви има за да са ни такива красиви темичките. Аз наскоро се разхождах да ровя по другите отчетни - няма по-красиви от нашите теми Simple Smile  Heart Eyes И отново благодарности че се наемате да правите такива красоти и не ги оставяте на такива като мен дето ще ги строят с математическа точност и ще са лишени от каквато и да било красота  Blush
Аз да кажа че резултатите от тройния тест са ми много хубави така че лекичко съм се поуспокоила - сега чакаме видеозона да гледаме бебето и да си каже в розово или в синьо да пазаруваме Simple Smile
Хубав уикенд на всички, а на морските мами приятно цамбуркане Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 856
Здравейте,момичета!Радвам се,че ви е харесала новата темичка,ако нещо съм сгрешила поправяйте ме или някой,ако има предложения да казва.
 ClanG ,не се ли разбира.Като ни кажеш,какво е бебето момче или момиче и ти ще бъдеш така.
И сега да ви напиша колко съм щастлива.Вчера ходихме до Тутракан на 4д ехограф.
Ще имам момиченце.Прегледа беше много обстоен.Докторът огледа бебето отвсякъде,а то постоянно се въртеше,даже и ни се усмихна.Каза,че няма Даун и Бифида.Тежи 211г. В 17,а не 18г.с. и,че може да съм забременяла по-късно.Плацентата ми била много ниско почти до шийката и да се пазя.По време на прегледа получих и контракция и той ми я показа на ехографа.Прилича на едно хълмче вътре в матката,което пречи на бебето.Затова и ми предписа магнерот.Попитах го за флуорни таблетки,защото не обичам млечни продукти и той ми каза да вземам,но не едновременно с магнерота.
Това са последните новини от мен.Чао и лека събота и неделя!

# 10
  • Мнения: 514
Хайде честита ни темичка! Браво,  maichе  smile3501 страхотна е  Grinning ..... и честито ти момиченце  Grinning

ClanG, опитах се да си представя сцената с малкия ти син и бременното ти коремче......еми напълниха ми се очите със сълзи, сигурна съм, че при вас е постоянно забавно   Heart Eyes
В синьо и лилаво са никовете на мамчетата, които знаят пола  Simple Smile

Вчера си купих панталонче, блузка и чехлички......днес се чувствам мноооого красива  Blush Купувам си дрехите малко по малко, за да не ми отесняват, а не като daniealad дето сега си скубе косите  Mr. Green

Tani@, хубавичко да си починеш, пази се!

# 11
  • София
  • Мнения: 6 794
Ей, честита ни нова темичка!  bouquet
Вече нямам грам търпение да ми кажат пола... Embarassed Embarassed EmbarassedКакво да се прави, аз съм невероятно любопитна, вече не издържам...накрая така ще застане, че да не се види пола и ще ме държи в напрежение, знам си аз.  Crossing Arms
Аз все копувам някоя дреха...уж гледам да се въздържам, ама не успявам. Гледам да са такива, че да стават и за сега, и за догодина, когато няма да съм бременна. Все още ми се получава номера, да видим до кога.  newsm78
Аз съм +3,5кг. Множко ми се виждат, ама предния път в тази седмица вече бях +8 така че...пак е добре. Crazy

# 12
  • Мнения: 669
здравейте благодарности на Майче-то за хубавата ни тема.Аз бях във вторник на док и ми каза че ще си имам момченце много се радвам вече ме ритна и го усещтам дори преди малко със слушалките се пробвах да чуя и сърчицето му и успях  чува се много леко и по бързо бие от моето  smile3521 newsm44 засега това е от мен

# 13
  • Мнения: 143
Здравейте, супер е темичката. Аз сега съм по-спкойна от както бях на феталната морфология. Дано и БХС да е ок. Много се кефя, че е момиченце. Да ви кажа винаги съм мислила, че ще имам аз първо бебе момче, но май-шестото меи чувство ме подлъга, ако все пак няма изненади накрая. Иначе съм добре, още не ме е ритнало, Томова ми каза някъде към 18г.с.
Иначе да ви се оплача, много зле се чувствам в работата, шефе ми е някакъв луд и ме разплака в сряда и толкова му се вързах, че обикалях улиците и не можах да спра да рева. Бях решила да работя поне до октомври, ноември. Но реших сепртември да спра, не мога да издържа на това напрежение напрекъснато ме затрупва и не се съобразява, че съм бременна. Направо си скъсах нервите тия дни, като знам, че трябва да съм спокойна, но не мога да се успокоя. Добре че, понеделни к вторник съм отпуска малко да си отдъхна. А знам, че като излизна до края в болбничен ще му стане зле, защото колежката ми няма да може да се справи и ще и е трудно много. Това е от мен доста ви се плаках. Но се надявам да съм добре  и да им тегля една дълга в скоро време.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetMaiche много сладка темичка си спретнала,направо ви се чудя със Shrew,аз каква нерва съм,въобще не мога да правя такива неща Embarassed Shrew въпреки че знам че панталони,дънки няма да ги нося небременна,купувам и естествено след две седмици почват да ме стягат и  да се чувствам  261uuИначе за блузките не ме е яд ,ще си ги нося и после.Но от старите ми панталони и дънки,нищо не ми става ConfusedА и попринцип аз не съм висока и ходя почти винаги на ток,всички чехли  за лятото са ми на ток,сега обаче нещо хич не мого да си се представя на токове и си накупих ниски чехлички и с тях изглеждам още по -дебела EmbarassedИначе и мен ме правят много щастлива покупките и нон стоп пазарувам,после малко ме е яд,защото  знам че ще ги нося малко дрехите,ама какво да се прави CrazyЗа протокола-аз съм + 3.5кг,по-дебела от миналото лято със 7 кг,защото другите 3.5 ги натрупах зимата и така и не ги свалих,та разбираемо защо се чувствам слон #Cussing outLia25 какъв е тоя идиот,където те нервира бременна? #2gunfireKlemy и аз нямам търпение за пола,въпреки че мойта лекарка от 10г.с. все ми казва че ще е момче,доцентката от Майчин дом също, сега чакам и Мазнейкова като отида на феталната морфология,да я видя тя какво ще ми каже Laughing

Общи условия

Активация на акаунт