занималня за 2-годишни във варна?

  • 1 976
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 705
някой чувал ли е за нещо подобно?

идеята ми е следната. категорично не искам да пускам симона на ясла (по ред лични причини), но пък се притеснявам, че зимата ще умре от скука вкъщи. така в мен се заражда идеята да намеря някаква занималня, където тя + още максимум 4-5 деца да си играе сутрин. не искам да спи там, за яденето нямам притенции, най-важното за мен е да се разнообразява за 3-4 часа на ден.

по подобен начин се гледат деца в цял свят, но при нас все още не е навлязло newsm78.

ако някой има идея за нещо подобно -   bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 250
Доколкото знам има занималня в читалище Маяковски( зад Пикадили Чаталджа). Заниманията са по 4 часа сутрин за по малки деца(но над 3 години) и следобяд за по големи. Казаха ми че условието било да може да се обслужва само  newsm78 Но пак трябва да се пита и аз се замислям зимата да го запиша, защото на ясла няма да го дам, а за 4 часа си е супер, хем за него развлечение, хем аз да си свърша някоя работа. Цената е 54 лв. на месец  Wink Ако някой знае повече инфо за въпросната занималня нека пише  Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Нищо не схванах - като не искате да ги давате на ясла за да не боледуват, предполагам, защо си мислите, че за 4 часа в подобна занималня няма вероятност да се заразят?  newsm78

# 3
  • Мнения: 705
Нищо не схванах - като не искате да ги давате на ясла за да не боледуват, предполагам, защо си мислите, че за 4 часа в подобна занималня няма вероятност да се заразят?  newsm78

Киса, кой е казал, че това е довода да не искам да я давам на ясла??? понеже не е такава темата не ми са влиза в полемика, но болестите са може би на 4-5 място сред моите лични причини.

Радина, това е страхотно за мен, защото живеем на 5мин от маяковски. още утре или в понеделник ще проверя и ще пиша.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Нищо не схванах - като не искате да ги давате на ясла за да не боледуват, предполагам, защо си мислите, че за 4 часа в подобна занималня няма вероятност да се заразят?  newsm78

Киса, кой е казал, че това е довода да не искам да я давам на ясла??? понеже не е такава темата не ми са влиза в полемика, но болестите са може би на 4-5 място сред моите лични причини.


Сори, ако не съм схванала идеята ти , но това е причина номер 1 - все пак тук има теми за и против яслите и съм се начела.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 250
Радина, това е страхотно за мен, защото живеем на 5мин от маяковски. още утре или в понеделник ще проверя и ще пиша.

И аз се каня от известно време да отида да проверя как стоят нещата, но...Wink А на мен също ми е на 5 мин. път  Rolling Eyes Това което знам е от една позната, нейната дъщеричка(2 г. и 6 м.) ходи там и двете са много доволни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт