Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Мили момичета от два дни имам страхотни болкив яйчниците,като преди мензис.Незнам дали е нормално.Досега /като се изключи кървенето след раждането/още не ми е идвало.При вас как е?   ThinkingCry Sad #Crazy Praynig

# 1
след раждането имам като цяло промени в цикъла - не ме боли почти (за разлика от преди), но за сметка на това стана с 2 дни по - прпдължителен.
Не знам, дали е нещо притеснително при теб. Но понякога адаптацията си има своя дискомфорт.

# 2
  • София
Да, абсолютно нормално е докато се възстанови менструалния цикъл да имаш такива болки. Не се притеснявай, очаквай даже първата менструация да е по-продължителна и с по-изявени симптоми   bouquet За сметка на това след това и сексуалният ти живот и ако е останало някое излишно килце ще изфиряса за отрицателно време Simple Smile

# 3
Първия беше странен, чак втория се нормализираха нещата Peace

# 4
  • София
Да, абсолютно нормално е докато се възстанови менструалния цикъл да имаш такива болки. Не се притеснявай, очаквай даже първата менструация да е по-продължителна и с по-изявени симптоми   bouquet За сметка на това след това и сексуалният ти живот и ако е останало някое излишно килце ще изфиряса за отрицателно време Simple Smile
E това е приказка!БЛАГОДАРСКО! smile3501 newsm44 newsm10 smile3521 smile3521 newsm62  love001

# 5
  • Atlanta ,USA
При мен болките са като преди ,само е по-обилен .

# 6
  • у дома
При мен първите няколко пъти беше безболезнен, а преди ме болеше ужасно. Надявах се така да си остане без болка, но ....напразно ooooh!

# 7
  • France/Antibes
Да имах и това много ме учуди, защото никога преди това не съм имала такива newsm78 Но вече отново нямам. Grinning

# 8
  • München, DE
страхотни болки имах първия път

# 9
  • в гората
Не Naughty..след като родих - се родих Mr. Green
Никакви болки, преди първият ден умирах, сега съм друг човек!

# 10
  • гр.София

Завиждам ти... Peace
При мен пък след раждането е по-болезнен и от преди, а тогава си мислех, че няма накъде повече...Дължи се на изместване на матката ми назад и се случва при някои жени, въпреки че при повечето промените са към по-добро.

# 11
  • най-хубавото място

ХА и аз съм така Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 12
  • в гората

Завиждам ти... Peace
При мен пък след раждането е по-болезнен и от преди, а тогава си мислех, че няма накъде повече...Дължи се на изместване на матката ми назад и се случва при някои жени, въпреки че при повечето промените са към по-добро.

Много лошо Cry
Мен пък почна да ме боли яко главата сега..първите 3 дни съм като парцал Crazy

# 13
  • у наше "село"
При всяка жена, при всяко раждане е различно...
При мен, след първото раждане, при първата менструация ме болеше ужасно, ревях от болка
а след второто - ни болка, ни помен от нея
Поговори с гинеколога си
Успех Grinning

# 14
  • София
Преди раждането имах много болезнен цикъл и ужасен предменструален синдром. След раждането цикълът ми идва по абсолютно безболезнен начин без да го усетя. Нито следа от предменструалния синдром. Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт