Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора

Анкета

На кого оставяте детето/децата, когато излизате вечер?

(Гласуването приключено: ср, 19 юли 2006, 23:17)
Въведи твоя глас

Sofia, Strelbishte

Това е наболял проблем в къщи. Не сме мърдали заедно никъде от половин година и повече, общо взето от както се е родила дъщеря ми сме излизали 2 пъти  Crazy  Е, излизаме поотделно, но всеки път този, които си остава в къщи му е гадно  Confused И сега реших да намеря решение на проблема. Моля тези, които ползват услугите на детегледачка нека напишат и какво им срува това удоволствие  Praynig Предварително благодаря за което  Hug
Цитирай

Ако майка ми има път към София я гледа, иначе излизаме в комплект тримата  Very Happy
Цитирай

Sofia, Strelbishte

Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes
Цитирай

Карлово

Оставяме я при баба й, тя живее на долния етаж
Цитирай

Имам предвид нощно излизане, в смисъл на бар, дискотека - такова нещо. А там не става за деца   Rolling Eyes

Ясно  Very Happy ами не си падаме по такива неща с мъжа ми, на заведения излизаме лятото, но дъщеря ни си ляга към 24 ч., затова не ни е проблем, иначе редовно посрещаме или ходим на гости  Very Happy
Цитирай

софия

взимаме си беба с нас  Peace
но на дискотеки по принцип не ходим, а и сега заради нея избягваме много шумни и задимени места.
Цитирай

USA

За нас важат всички отговори от анкетата без последния. Най-често оставяме детето при бабите, също излизаме поотделно или оставяме детето с приятели. Все още не сме използвали услугите на бавачка, но скоро май и това ще опитаме Peace
Цитирай

Варна

При нас положението е като при Никол - излизаме всички заедно Very Happy с разликата, че децата са 2 броя. Малкият спи в количката, а каката беснее. Това за лятото, а зимата ходим на гости най-често Smile
Заради това сме си отнасяли и доста упреци, но не смятам, че заради липсата на баби в близост трябва да се ограничаваме... Съжалявам, че не мога да споделя инфо за детегледачка, но не сме си и помисляли за такава - цяла вечер ще ги мисля  Naughty
Цитирай

София

И двете баби се съгласяват да го гледат, но само за през деня. Вечер излизането ми от вкъщи без Иво все още е мираж. Ако се събуди и му няма цицката е нервен потребител  angry
Цитирай

Варна

На свекърва ми за сега, живеем заедно, но винаги излизаме, след като сме го приспали т.е. тя трябва само да спи при него. В майка ми си има кошара и всичко друго необходимо, но все още не се е налагало да го оставям там.
Цитирай
Докато бебка беше по-малка на свекърва ми.Сега излизаме тримата и на гости и на кафе.На дискотеки не обичаме да ходим още от преди така,че за нас специално не е проблем че бебето ще е с нас. 35
Цитирай

Варна

Оставяме Рая на бабите, ако става въпрос за късно излизане! Когато сме на гости , или мястото и времето го позволяват я взимаме с нас!
Цитирай

все по-често клони към: Не излизаме вечер  Confused
Цитирай

No Line On The Horizon

На бабите.
Цитирай

при баба и дядо Cool
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 139 отговора