Какво е образованието на днешната кърмачка?

  • 3 645
  • 128
  •   1
Отговори

Анкета

Какво образование имате?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
За да не стават пак някакви пунически войни, ясно казвам, че резултатите са необходими като статистическо проучване и данните ще се ползват около ССК. Така че - гласувайте масово Laughing

# 1
  • Мнения: 3 161
Аз ли първа? Писах Магистър, но реално съм доктор, PhD, не медицински - ако искаш включи и това в анкетата.

# 2
  • Мнения: 8 917
Едва ли има връзка, но щом има анкета - да се отчетем Mr. Green Магистър /финанси и банково дело/  - веднъж и бакалавър - втори път /данъчен контрол/ Mr. Green А такава опция няма Rolling Eyes Simple Smile

# 3
  • Мнения: 280
Аз все още съм само специалист(медицинска сестра),с надежди като се роди второто бебче да продължа нагоре по стълбичката към бакалавър,поне Grinning

# 4
  • Мнения: 593
Az sym sys sredno-specialno.

Mai samo studentkite ne kyrmqt mnogo-mnogo, no te si imat opravdanie  smile3523

# 5
  • Мнения: 179
висше-магистър.български език и литература и история.

# 6
  • Мнения: 8 242
Висше - магистър Туризъм; бакалавър - МИО

# 7
  • Мнения: 742
висше - магистър по физика  newsm03
специалност "Медицинска физика и радиоекология"

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Поднових анкетата с малко разширени опции, които дават връзка (ако има такава изобщо) между образованието  и срока на кърменето.
Анкетата е във вариант 'кърмя/кърмих', за да могат да гласуват и майки, които са кърмили, но вече не го правят.
Моля, гласувайте!
Благодаря Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 331
Два въпроса:
-дали към кърмачките може да причислим и майките, които хранят от шише с изцедена кърма?
-защо няма опция между 3 и 6 месеца - има под три месеца и над шест месеца...

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Два въпроса:
-дали към кърмачките може да причислим и майките, които хранят от шише с изцедена кърма?
-защо няма опция между 3 и 6 месеца - има под три месеца и над шест месеца...
- причислява се
- защото ще станат твърде много опции...

# 11
  • Мнения: 2 614
Висше, бакалавър приложна лингвистика.

# 12
  • Мнения: 3 331

- защото ще станат твърде много опции...

Добре, но възниква един огромен, невероятно сложен проблем Joy
А аз как да гласувам?  Викчо е на пет месеца - не върви да гласувам под три, защото си е още на кърма момчето, а пък над шест... де да знам... да не предизвикам съдбата случайно... Mr. Green

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Оф, не знам...явно е, че има дупка, но тогава за всяко образование трябва да има 'под 3, над 3, под 6, над 6, под 9, над 9'...

# 14
  • Мнения: 3 331
Оф, не знам...явно е, че има дупка, но тогава за всяко образование трябва да има 'под 3, над 3, под 6, над 6, под 9, над 9'...

Ще рискувам да гласувам "над шест месеца" с надеждата, че няма за месец кърмата ми скоропостижно да спре и да се окаже, че съм заблудила форумското множество и съм объркала статистическото проучване Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт