Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ул. "Мечтание"

Мнения: 5 840
От 3-4 дни започнах да пия противозачатъчни, Regulon ако трябва да съм точна. Обаче се чувствам много некомфортно, някак отпаднала и ми е лошо... Само не мога да разбера защо - тука вече пети ден се боря с една ужасна настинка, знам ли, от нея може да е... Ама ме притеснява дали не е от хапчетата. До сега не съм пила и не знам точно как действат... Та чудех се и не знаех къде другаде да питам (до докторката си мога да се добера най-рано във вторник) - може ли от противозачатъчните да се чувствам така? Или да търся другаде причината?
Благодаря предварително! Flutter
Цитирай

VLC/SP

Мнения: 3 098
Тези противоза4атъ4ни лекар ли ти ги изписа или ги пиеш на своя глава?
Ако ти са изписани от лекар,правиха ли ти изследвания,за да ти назна4ат то4ните за теб контрацептиви?
Можеш съЩо така да си направиш хормонално изследване и СУЕ съЩо,за да разбереш евентуално дали препарата е за теб,как ти действа и т.н.
Цитирай

ул. "Мечтание"

Мнения: 5 840
Изписани са ми от моята си гинеколожка. Мда, правиха ми изследвания. Интересува ме принципно дали е възможно заради тях да се чувствам така.
Цитирай


Мнения: 945
Според мен е много малко вероятно. Страничните действия на противоzачатъчните са по други... Не спирай противоzачатъчните, иzчакай поне един месец и ако ти е все така zле... откаzвай се.
Цитирай

Sofia - Младост

Мнения: 2 243
   Аз така се чувствах от първите противозачатъчни които ми изписа моята гинеколожка! Бях отпаднала, нервна, като цяло се чувствах кофти! Пих ги един месец и като видях, че тези симптоми не отминават ги спрях на свой акъл и пак ходих при лекарката. Тя ми ги смени с едни по-ниско дозирани таблетки, които така и не купих, щото кой да ти очаква, че като спреш хапчетата забременяваш и от " мръсни помисли" само   35! Чаках, чаках да ми дойде следващия месец цикъла и накрая вместо хапчета си взех тест за бременност  Mr. Green!
   Ако до следвщият ти цикъл не се почувстваш по-добре, говори пак с гинеколожката си  Peace!
Цитирай

София

Мнения: 29 957
Не съм се чувствала така от противозачатъчни. Пила съм марвелон, Антеовин и Цилеста. Марвелона обаче ми беше силен, но единствения дискомфорт беше почти едно месечния цикъл. Спрях ги на моя глава.
Според мен така се чувстваш от настинката. Но все пак се консултирай с гинеколога, да ти смени противозачатъчните.
Цитирай

ул. "Мечтание"

Мнения: 5 840
Да съм спокойна значи... Хубавото е, че днес съм много по-добре и не ми е лошо. Пък и настинката ми почти мина... Ще изчакам до вторник да видим как ще са нещата и ще се обадя на гинеколожка да видим какво ще каже и тя (то и да искам по-рано не мога да я намеря щото е в отпуска).
Благодаря ви момичета.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.