Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора

Варна

От темата за София, се зачудих какво е според вас най-хубавото място за живеене във Варна?
Цитирай

Му Кинд Оф Плаце

Аз съм си заплюла една кооперация, но няма да кажа къде, че имам мераци  Mr. Green
За мен, навсякъде, близо до центъра и морската градина. Само към Чайка съм предубедена, че много духаше, но може  би сега е различно
Цитирай

Варна

Именно Чайка одобрявам. Просторно, кротко, близо до чаршията и морския гьол... Харесвам!  Wink
Цитирай

Аз пък си харизах Гръцката махала  Mr. Green ама само в сънищата  Tired
Цитирай

Варна

В Чайка е скъпо...  Tired Ако можех да избирам, бих избрала да не е на много оживена улица или булевард, но да е близо до цивилизацията.  И аз си "набелязвам" разни кооперацийки, ама само мечтая... Rolling Eyes
Цитирай

при децата

Най-хубаво е да имаш къщичка на брега на морето, ама аз нямам Wink
Цитирай

Харесвам Чайка, Левски и Цветния в тази последователност. Колкото по-далече е от морето, толкова по-малко ме привлича квартала Smile
Иначе Чайка ми допада не само заради близостта до центъра и морето, но и заради широките междублокови пространства, които в т.нар. широк център, пък и не само там, вече са много кът...
Аз обаче не искам да живея във Варна, ама май така се случва, че тук съм живяла в по-голямата част от живота си. Искам да живея в някое от близките села, хем си на 10-ина км от центъра, хем живееш на спокойствие. И в този ред на мисли, идеалното място е там, където е домът ти!
Цитирай

Варна

Кайсийката, много си я обичам, макар че преди да се омъжа живеех в Левски и си мислех, че никога не бих харесала друго място. Както вече казах от "кайсийката" не мърдам, поне докато не започнат да я пренаселват с ново строителство (че както са започнали да застрояват полянката с магазини за автомобили...). Площадките са кът, но поне поляни има в междублоковото пространство. Много майки и деца, което, като че ли го няма в другите квартали  newsm78 Ами с две думи.... пренаселено, далече от шума. Училище, детска градина пазар, всичко на една ръка разстояние Smile Транспорт бол, каквото си помислиш всичко минава от там, ако имаш кола още по-добре Smile
Цитирай

Варна

Интересно, не бях се замисляла. До някой тенис-корт ще да е  най-хубаво, в Чайка имаше един едно време.. Laughing Морето ми харесва, ако го гледам от някоя просторна тераса, абе центърът е супер заради бързите връзки с много важни места, но е шумен и прашен. Гръцката махала все ме стресира, че няма да мога да изляза от кривите й улички  Laughing тръгваш нанякъде и хоп - изненадка, озовал си се до морето (примерно)
Цитирай

Нови Искър

на плажа Mr. Green
Цитирай

Варна

Вие там зеленина май нямате хич...  Thinking
Цитирай

Ю Ес енд Ей

Варна е хубав град Love
където и да е,важното е да си У Варна Peace
Цитирай

София

За мен най- доброто място е близо до Спортната палата. Живяла съм там на ул. " Васил Друмев". В близост е до пазара Чаталджа, морската градина и центъра.Също много си харесвам улиците " Македония" и " Баба Рада".Ех, Варна. Как ми липсва.
Цитирай

ВАРНА-СУПЕР СА ЦВЕТНИЯ,ПАЗАРА И ЛЕВСКИ. В ЧАЙКА СЕ ТАКОВАТ ВЕТРОВЕТЕ,В ГРЪЦКАТА ЩЕ ИЗГНИЕШ ОТ СТАРОСТ И ВЛАГА.
Цитирай

варна е супер ,където и да живееш.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 121 отговора