Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте мами, моето момченце е на 16 м. проходи на 10 м., прави впечатление не само на мен но и на таткото че стъпва на вътрешната част на ходилата си. Споделих го с педиатърката си но каза че е нормално. Ама според мен не е, струва ми се доста нестабилен за "стажа" си . Имате ли наблюдения как стъпват вашите деца и дали това е знак за дюстабан,какви сандалки ползвате имат ли сводче за крачето, нашите нямат и се притеснявам да не е от тях.
Помагайте мами, че тея педиатърки newsm11
Цитирай

А защо не го заведеш на ортопед-той най-добре ще каже дали има проблем и какъв е той.
Цитирай

Sofia

наистина най-правилното решение е да отидете на ортопед-детски.в Г.баня са добри спецове.
Цитирай

в пространството на любовта

Виж тази тема. Ще се радвам ,ако ти помогне с нещо. Peace
Цитирай

Варна

Мисля, че педиатър дори не е компетентен да даде такъв отговор, пък какво остава за нас  Rolling Eyes
Отидете на ортопед. Не, че той може да промени кой знае колко нещата, но поне ще знаеш.
Цитирай

София

До към четвъртата година децата имат физиологично плоскостъпие. Свода се оформя постепено до тази възраст. Ако те притеснява нещо в походката е по-добре да се консултираш със специалист както вече са те посъветвали.
« Последна редакция: нд, 16 юли 2006, 08:57 от ralinikol »
Цитирай

гр.София-Красна поляна

Zdravei  Zina,nie imahme sashtia problem  s kra4etata.Ivan  stapvashe na vatre i az reshih da go zaveda na pediatar i  se okaza,4e e diustaban.Profesora ni dade recepta za stelki i kaza da otidem mesec oktomvri v gorna bania da ni vzemat merki i da ni gi napraviat.Triabva da gi nosim v zimnite obuvki i sashto taka liatoto da hodi bos kolkoto se moje pove4e i dr.godina sme na pregled.
Цитирай

София

Задължително се консултирайте с ортопед.Успех newsm32
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.