вече използвам слинга и при...чистене....

  • 1 345
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 877
не че го използвам за чистене самия него, ами докато бебето стои вътре , аз чистя.......не ще да седи самичка повече от 10 мин . и това е! заспи в слинг аи свалям леко на леглото, тя поспи малко, ако не е заспала дълбоко и хоп: уааааааааа и майка й обратно в слинга и така..днес и липешка супа правих пак така, а е непозволено да се готви с бебето вътре, така ми пише на инструкциите...отделно, че не е и удобно, чуствам се като кенгуро Sad
ще мине ли този период или все на мен ще виси...?!? помощ! не ща да споделям с хората около мен понеже почват с: "ти си я разглезила вече...", а аз я държа само като храня или утешавам като плаче..не я разнасям просто така, тя заспива на  гърда....

# 1
  • Мнения: 2 978
Може би има колики и така като е до теб, на топличко и е по- добре и по- спокойно.

И спри да слушаш хората около себе си..много мразя някой да ми казва как и кога да си нося детето на ръце, нали те не го носят. Crossing Arms

А и разлигавено дете на 1м, досега не съм чула да има Mr. Green
  bouquet


# 2
  • Мнения: 1 671
Аз съм правила кремче с бебето в едната ръка, другата на котлона Laughing
Хич да не ти пука, щом му е добре на детето. Но ако ти се чувстваш уморена, оставяй го на легълцето му да си спи, а ти тогава действай. или пък си вземи малко кошче, или подвижно кошче от количката ако имаш, слагай го в същата стая, където работиш ти, просто да не ти виси на раменете постоянно.

Мое мнение е, че трябва сега да го учиш да си заспива и спи в легълцето, защото с порастването все по-малко ще можеш да свикнеш детето да си заспива, където е мястото му.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 877
точно тук е проблема - не ще да седи в столчето за кола...ако не се возим...и заспива само на гърда..добре че количката харесва...като заспи дълбоко я местя в леглото й..но повече от 10 мин не иска там  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 978
Ми оставяй я в количката..така поне ще може да си я местиш с нея където си поискаш.

И аз съм го правила този вариант. Wink

# 5
  • Мнения: 292
Не се тормози, заради хорските глупости - практически е невъзможно да се разглези бебе, преди 4 месец ... Явно по-трудно се адаптира, а може и да са колики наистина ... Опитай да затпляш коремчето с лек спитрен разтвор - има и др. методи ...или пробвай със Сап симплекс - ако си вече сигурна, че са колики ...

# 6
  • София
  • Мнения: 830
Тя е още мнооого мъничка. Не си мисли че ще я разглезиш. Горкичката само си представи как се чувства в този огромен свят в който ти си едниственото сигурно нещо. Аз не вярвам, че дете на 1 месец може да е глезено, а още по-малко капризно. Това са качества на възрастните.

# 7
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ако си слагаш правилно слинга не би трябвало да ти е неудобно....а сьщо не би трябвало да ти се натоварват раменете и гьрба....увери се, че си направила всичко точно, ако продьлжава да е неудобно потьрси някоя мама, която да ти покаже как става...а какьв слинг пол3ваш ?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 802
И ние имахме такива дни, в които хич неискаше да спи по-дълго от 10-15 мин и после пак рев. Мисля, че е на периоди, ще мине и пак ще си спинка в креватче. Гушкай я, като е спокойна, няма да плаче толкова и ще спи повече.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 877
ако си слагаш правилно слинга не би трябвало да ти е неудобно....а сьщо не би трябвало да ти се натоварват раменете и гьрба....увери се, че си направила всичко точно, ако продьлжава да е неудобно потьрси някоя мама, която да ти покаже как става...а какьв слинг пол3ваш ?

на др. сиърс. удобен е за носене много даже, но като трябва да пускам прахосмукачка с него и бебе Simple Smile) не особено. иначе мъжът ми е спец. в стягането и ми е удобен. запива много бързо вътре, явно понеже се дрса в какви ли не положения  Joy

# 10
  • София
  • Мнения: 39 741
И аз съм минавала през този период, но с Дияна на ръце.
Бебчо се чувства най-добре в ръцете на мама, защитен, спокоен и т.н.

# 11
  • Мнения: 8 242
И ние не щем да седим сами.. Все трябва да ни разнася някой и да разглеждаме наоколо  Crazy То любопитно детенцето! Като огледа хууубаво малкото пространство, което има ако е легнало започва да търси нови неща  Mr. Green .. А като не може да мърда още горкото и .. мама прави разходки  Whistling
И на мен ми мрънкат да не съм го носила само.. Бе я да си гледа детето всеки както си знае.. Няма да го оставя да ми се дере пък  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 595
гушкай бебето и да не ти пука от приказки
аз днес много се издразних като приятелки по-млади от мен ми се скараха че съм хуквала да го гушкам - ми остави го да се нареве!
ай да ги чакат, да ги лежат и да ги родят като мен пък да видя как ще се наревават! #Cussing out
гадно ми стана

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Слинг не съм ползвала, но дори зъби съм си мила с бебето на ръце. Да не говорим, че сега пък идва с мен в тоалетната  Crazy

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
"ти си я разглезила вече

Прави са хората.
Моите на тази възраст сами пускаха прахосмукачка и ни правеха закуска сутрин!

...егати глупостите.
Гушкай си я колкото икаш, не може да се разглези от това.
Леглото и има ли "балдахин"? Ако няма...може да опиташ да и направиш с нещо "колибка"...да и е по-уютно в леглото или да я увиеш леко в тензухена пелена или тънко одеалце колкото да усеща, че нещо я е обгърнало...

Общи условия

Активация на акаунт