Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Да разнищим и този линк свързан със захранването. Има възможност за оставяне на коментар. Иначе хич нямаше да Ви занимавам  Heart Eyes Mr. Green Party Naughty

# 1
  • Варна
Аз се включих с коментар.Дано и други го направят.

# 2
  • София
Включих се! С име и фамилия за повече тежест  Mr. Green

# 3
Аз съм собственичката на сайта.Благодаря за коментарите майчета.Всеки сам решава как да захранва и с какво да храни детето си и статията не подстрекава по никакъв начин към ранно захранване.
Аз лично не си падам по кърменето до 2,3 или 5 годишна възраст;)
Мъни,много си тежка бре;)

# 4
  • До хладилника, който обичам
Амбър, а новия НПДХХ 2005-2010 и нормите на Министерството на Здравеопазването и СЗО не те ли карат да поискаш да предложиш тяхната схема, която е доста по-нова и акуратна?
(и тук дългото кърмене изобщо не го намесвам, говорим само за захранване)

# 5
Амбър, а новия НПДХХ 2005-2010 и нормите на Министерството на Здравеопазването и СЗО не те ли карат да поискаш да предложиш тяхната схема, която е доста по-нова и акуратна?
(и тук дългото кърмене изобщо не го намесвам, говорим само за захранване)

Нямам нищо против да ми предложиш и вашата схема,която да публикувам на сайта.Никъде на сайта или във форума си не проповядвам ранно захранване и не отричам късното.Така че....не виждам защо сте толкова нападателни.Както вече казах всяка майка решава за своето дете.
А не знам дали изобщо разгледахте страничката ми-тя предлага доста разнообразна информация от която всеки сам избира какво да използва.Сайта не е с определена насоченост.Във форума си съм пуснала тема,в която отправям предложение за публикуване на статии на потребители,така че щяхте да бъдете много по-полезни ако бяхте ме затрупали с полезни съвети ,схема или каквото и да е,от колкото коментарите.

# 6
Не сме нападателни Grinning само ни се иска да има повече, по-достъпна, акуратна информация п тези важни въпроси.
И схемата не е "наша" - тя е по целия свят, включително от август м.г. е приета като норма от МЗ.
А именно - изключително кърмене и захранване най-рано при навършен 4 месец, за предпочитане навършен 6-ти (4-ти е рядкост дори за деца на АМ).
Ето една примерна схема, много добре разбита по месеци: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22547.0

А в Библиотеката на форума, в раздел Захранване и хранене на бебето, ще намериш много подробна информация за хранене и захранване, надявам се да ти е интересно.

# 7
Съвсем условно разделих схемите на "моята" и "вашата"  Laughing
Благодаря за инфото  Hug Мога ли да използвам статии,които да публикувам на сайта?

# 8
Мога ли да използвам статии,които да публикувам на сайта?
Статиите са преводни, преведени за www.bg-mamma.com от момичетата тук и мен.
Ако ги публикуваш без промяна, добре е да посочиш www.bg-mamma.com като източник.

# 9
Ако ги публикуваш без промяна, добре е да посочиш www.bg-mamma.com като източник.

Разбира се! Благодаря  Hug

# 10
Тук даже не сложих "българската" схема на ранно захранване в Библиотеката - помислих, помислих и се отказах. Няма смисъл, при положение, че има доказателства, че не е най-доброто за детето и че МинЗдрав прие като норма захранване след навършени 6м, да се публикува нещо, което скоро само единици педиатри все още ще казват по изключение...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт