Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, Дами!
Търся си парфюм. Чух за новия аромат на MEXX-Ice Touch  и много ми се иска да го помириша. Само, че май още не се предлага на нашия пазар. Ако някоя от вас има инфо къде да го намеря, цени и отзиви за аромата ще съм ви много благодарна ако споделите.
Мерси предварително!
Цитирай

София

Цитат
Това е първият аромат на Mexx, създаден само за мъже. Уханието му е свежо, дръзко и студено, но все пак излъчва чувственост - коктейл от замразен розов грейпфрут и зелена ябълка, от чиято вътрешност струи топлината на горящ кехлибар. Ако цитираме създателката на този аромат - Урсула Уондъл от парфюмерийна къща „Живодан“, това е „освежаващ и кристално ясен и все пак ефирно еротичен аромат - като усещането за лед върху кожата“.
Флаконът на MEXX ice touch е с неостаряващо елегантен дизайн - четирите му стъклени стени са като полупрозрачни изсечени блокове, единият от които се е отделил и е разчупил симетрията.
Заедно с този парфюм от септември в търговската мрежа се предлага и пълна серия грижа за тялото - тоалетна вода (50 мл - 39 лв.), лосион за след бръснене (50 мл - 31 лв.), тоалетна вода (75 мл - 54 лв.), душ-гел (200 мл - 23 лв.) дезодорант стик (23 лв.)дезодорант спрей (23 лв.).

MEXX-Ice Touch
Цитирай
Благодаря за изчерпателната информация. Само е забравих да спомена, че се интересувам от дамския аромат. Мъжкия го видях в търговската мрежа, но дамския НЕ.
Цитирай

София

Благодаря за изчерпателната информация. Само е забравих да спомена, че се интересувам от дамския аромат. Мъжкия го видях в търговската мрежа, но дамския НЕ.
Този не е ли само за мъже??? newsm78 
Цитирай
Има и дамски :
http://www.mexx.com/mexxcms/opencms/mexx.com/site/index.jsp
Цитирай

София

Парфюмът го има и в магазина на МЕХХ в ЦУМ
Цитирай

Русе

Aз купих на мъжа ми за Коледа Мехх -Ice Touch от Бонжур. Може и там да провериш...
Но аз мисля, че специално този  е само мъжки аромат... много ми харесва. Не съм чувала да има дамски Thinking Ако разберете нещо такова, драснете някой ред по въпроса Hug
Цитирай
Да, има дамски. Видях го миналата седмица. Много ми хареса аромата му.
Цитирай

Пловдив

Има го в Бонжур, май беше около 50 лв., но не си спомням дали 50 или 100 мл.  newsm78
И на мен страшно ми хареса и още се боря с "порива" да си го купя, че в момента съм зарита с парфюми.  Crazy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.