Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Искам да Ви помоля за вашите съвети, относно бебеправенето.
 Днес ми е 9-тия, ден от цикъла, който пък ми е точно на 28 дни. Не мисля да си купувам тестове за овулация, защото ми изглежда доста обсебващо да търся все черти. От кой ден да започнем? Има ли някаква схема за бебеправене? Нещо изпробвано. Благодаря Ви предварително.
Цитирай

София

От датата на предполагаемата следваща менструация вадиш 14 дни. След това правите опити три дни преди и два след получената дата.
Ако нямате проблеми  - ще стане. Laughing
Цитирай

Габрово

ако цикълът ти е 28 дни
т е да кажем идва ти на 1-ви
от 13 до 17 е най вероятно да забременееш
тогава трябва да правиш секс добре е да не е по често от веднъж на 12 часа ... и след него не бива да се миеш със влагалищна промивка .... ами да полежиш 5-10 минутки
и най важното е отпусни се все пак правиш бебе а не покриваш нормативи
така че когато има желание хората се обичат бебчето само идва
успех
Цитирай

Плевен

Пращам ти един руски линк, който е много добър за тази цел. Само напиши датата на последна М. и продължителност на цикъла (28 дена напр.) и календара ти смята дните за  luvbed
А това е:
http://www.lovecalendar.ru/modules.php?name=LoveCalendar

Пожелавам ти успех newsm07
Цитирай

По принцип трябва да почнеш 1-2 дни преди предполагаемата овулация, деня на овулацията и един ден след него. После прескачаш един ден за почивка. И после може пак. Между другото на теб на кой ден ти е овулацията? Все пак овулацията си е индивидуална за всяка жена. И накрая всичко си е божа работа пък и на мъжа. Моя се смее, че съм го влачила по стълбите само и само да измислим нещо по въпроса. Е, измислихме. Той беше всеотдаен.
Цитирай

Пловдив

Благодаря Ви много
Цитирай

Cambridge, UK

Според мен най-лесният начин да изчислиш кога ти е овулацията(дните, през които е най-вероятно да заченеш)е да си дръпнеш от нета някой ovulation calendar.Ако имаш pc вкъщи по този начин ще можеш да следиш цикълът си. Поне аз така направих и според мен е доста удобно,особено ако календара ти се стартира,когато пускаш компютъра и веднага изкача съобщение дали случайно днес не е денят за бебеправене.  Wink
Цитирай

Варна

Когато желанието ти е най-силно -е моят по-малко математически модел Smile
Цитирай

София

Според мен най-лесният начин да изчислиш кога ти е овулацията(дните, през които е най-вероятно да заченеш)е да си дръпнеш от нета някой ovulation calendar.Ако имаш pc вкъщи по този начин ще можеш да следиш цикълът си. Поне аз така направих и според мен е доста удобно,особено ако календара ти се стартира,когато пускаш компютъра и веднага изкача съобщение дали случайно днес не е денят за бебеправене.  Wink

Winnie, моля те, кажи кой календар използваш. имах преди време един, но му изтече trial-версията и... а и други съм си теглила от нет-а, но не ми харесват.
предварително благодаря и се извинявам за малко офф-а. предполагам, че и на tsvetentse ще й е полезно...
Цитирай

Аси, пробвай календара на Зачатие, той е онлайн и върши страхотна работа Smile
ето ти линк :
http://calendar.zachatie.org/work/HomePage
Цитирай

София

благодаря, clara.
Цитирай

Cambridge, UK

Аси, моят календар също беше някаква trial версия и можеше да го ползвам 45 дни, но аз забременях от първия опит, така че той ми свърши работа.   Wink За съжаление, не мога да ти дам линк, защото го изтрих от pc-то вече и не помня как точно го намерих в нета.  Crying or Very sad Мисля, че този календар в zachatie.org е добър. Преди по него си изчислявах цикъла.
Цитирай

tsvetentse ,момичетата са ти дали отговор на въпроса.Аз ти пожелавам успех. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.