Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Скоро ще ходим с децата на планина и ме интересува дали някоя от мамите е била с бебо там. Бих искала да сподели мнение относно престоя! Благодаря предварително! Hug
Цитирай
denibg, би ли ми казала колко струва нощувката в хотел "Рила" за двама. И директно в хотела ли си направила резервацията или минаваш през някой туроператор? Съжалявам, че се намесвам с въпрос в твоята тема, но се надявам да получа малко повече информация.  Smile
Цитирай

denibg, би ли ми казала колко струва нощувката в хотел "Рила" за двама. И директно в хотела ли си направила резервацията или минаваш през някой туроператор? Съжалявам, че се намесвам с въпрос в твоята тема, но се надявам да получа малко повече информация.  Smile
И мен ме интересуват цените   bouquet
Цитирай

http://www.balkantourist.bg/main/hotels_in.php?hotel=3

Цитирай

София

двойна стая е 73лв или 80 лв. / в момента ми се губи колко точно беше, че бая хотели обиколихме и ми е каша в главата/ включва закуска и басейн, а да и джакузи, информцията ми е от тази събота.
Цитирай

Варна

Daizy e отговорила вместо мен. Very Happy
Цитирай
Аз бях в х-л Рила на Боровец миналата седмица за няколко дни (както всяка година по това време отсядаме винаги в Рила).  Чисто, добри условия, сменят кърпи всеки ден и донасят шампоани, т.хартия и т.н. За семейство с бебче ти препоръчвам студио - има печка с котлони, хладилник.
Цитирай

Варна

Мда, и ние сме се ориентирали към студио.
Цитирай

Скоро ще ходим с децата на планина и ме интересува дали някоя от мамите е била с бебо там. Бих искала да сподели мнение относно престоя! Благодаря предварително! Hug
Ние дълги години подред все сме отсядали в хотел "Самоков".Нямам думи да опиша колко съм доволна от обслужването!Веднъж съм била в хотел "Рила",но определено съм по-доволна от "Самоков".Особено лятото,понеже не е силният им сезон са ми правили какви ли не отстъпки.И после разправят,че софиянците били надути!Много по-доволна съм от тяхното обслужване,отколкото от варненските им колеги.
Цитирай

В Самоков е доста вехто според мен иначе ти препоръчвам хотел Флора - съвсем отскоро построен и престоя ще ти излезе май по-евтин от гореспоменатите цени, още повече че правят и пакетни оферти.
Айде приятно изкарване Very Happy
Цитирай

Телефони на х-л Рила някой може ли да ми даде?
Цитирай

София,Драгалевци

Телефони на х-л Рила някой може ли да ми даде?
Тук пише всичко!
Приятно изкарване!
Цитирай
В Самоков е доста вехто според мен иначе ти препоръчвам хотел Флора - съвсем отскоро построен и престоя ще ти излезе май по-евтин от гореспоменатите цени, още повече че правят и пакетни оферти.
Айде приятно изкарване Very Happy

Би ли ми дала сайт или някакви координати за този хотел Флора, защото не съм го чувала, а ми се иска да отидем на почивка в планината и за предпочитане в Боровец. Също така ще ти бъда благодарна, ако споделиш цени на нощувка или пакетни, ако знаеш разбира се! 
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.