Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравеите,преди няколко дни ви поритах дали е възможно да забременея без овулация,но днес ми отчете 37.8.Как да го разбирам това според вас?На всичкото отгоре трябва и да ми идва newsm61
Цитирай

Стара Загора

Само веднъж ли мери БТ или през целия цикъл?
Цитирай

Ами спокойно. Може и да си настинала. Може пък и да си бременна. Аз като си правих температурна графика един месец преди да забременея температурата от 37,5 след овулацията ми падна на 36,8 два дни преди да ми дойде. Така че нищо не се знае. Успех
Цитирай

София

Тези стойности не са х-рни за ЛФ/това не е БТ от овулация/.
Може би си болна или има някаква друга причина за това.
Цитирай

София

Болна си или термометърът не е верен.
Цитирай

ако сам болна мисля,че телесната Т също ще е висока Rolling Eyes,а между другото Т се задържа 2дена висока smile3556, с разликата че днес отчете 37,1.да считам ли това за О?
Цитирай

София

Напиши всички температури.
Цитирай

prez celiq mesec e 36.3 36.5 taka varirat,no ot dva dena e nad 37.0,a trqbva da mi idva.abe mai pak ni6to nqma da stane ama... Crying or Very sad
Цитирай

София

По-скоро си болна.
Цитирай

ЗаЩо не zапочнеШ да си водиШ календар (напр. в "Зачатие") и го сложи в подписа си, zа да може да се отговаря на въпросите ти с по-голяма точност  Wink.
Успех.
« Последна редакция: ср, 19 юли 2006, 18:05 от tanja33 »
Цитирай

Боги,това с температурата и на мен ми казаха,че е най-точно,но ако нямаш редовен цикъл,и овуто няма да ти е редовно.А понякога може и изобщо да няма ову-.И така до кога ще мериш Т.Всеки ден?Отпусни се и се наслаждавай на секса!!!Не мисли денонощно за бебе!Нека то е в мечтите ти,но не се обсебвай,така само повече се тормозиш.Правихте ли си други изследвания,освен за яйчниците?
УСПЕХ Love
Цитирай

Боги,влез на този адрес "Яйчници"!!!Успех!Положението значи не е чак толкова зле - имаш шанс,скъпа!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.