Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Синът ми е на две години и вечер не заспива без шише с вода.Притеснявам се,че ползва биберон.Иначе през деня си пие вода от чаша,но вечер не ляга без шишето.Като бебе сам се отказа от биберона залъгалка след втория месец. bottle
Цитирай

При хората, които обичам

Василена беше същата, даже беше на 2г и 3-4м. Използвах едноидване на сестра ми с кучето и уж случайно изпуснах шишето под носа му. Васи е чистница до немай къде...Повече не потърси шише. Но аз бях решила, ако това не проработи, да кажа, че го е изял /горкият Джаки Wink /. На тази възраст май не се сещат, че е възможно да им се купи друго шише  35
Цитирай
Голямото ми дете беше на 2г и 6м когато уж хвърлихме шишето на котето е няколко нощи го търси но после забрави за него
Цитирай

Не виждам какво трябва да те притеснява, но ако е проблем за теб- не му давай шишето, а чаша. Ще отвикне, къде ще ходи...
Цитирай

Можеш да опиташ с чаша с накрайник.
Цитирай

Резерват "Северозапад"

Можеш да опиташ с чаша с накрайник.
Добър съвет - трудно е направо с чаша, защото в легнало положение се разлива Wink....
Цитирай

София

И Калина е така - бибичка не искаше от малка, но още заспива с шишето с вода. Аз се чудя нощно време като се събуди и се размрънка какво да я правя, ако й махна шишето? Сега й го тиквам и веднага заспива /спи при нас на спалнята/?!
Цитирай

Не се притеснявай , моята е на 4г.и 6м и си смуче пръста още Mr. GreenМного съм чела по този повод разни детски психолози и те обесняват ,че малките деца се нуждаят от навици и постоянно повтарящи се ритуали ,особено преди заспиване защото това им дава сигурност и ги прави по-спокойни.
Може да пробваш с някой друг ритуал преди лягане и пиене на вода от чашка след това ,но всичко зависи от детето и неговата психика.Няма еднакви формули за всички.И спокойно когато е готов и няма нужда от шишето сам ще го хвърли това със сигурност ще е преди 20 му Р.Д. Very Happy Very Happy.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.