Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
от много време си имам проблеми с менструацията. когато пиех по предписание Дуфастон- всичко беше на ред и ми идваше редовно но престана ли да го пия и ми закусняваше.Първоначално с 2-3дни,след това с 1-2 седмици и последният път с 2 месеца. Беше ми иадвало през май и сега в края на юни. Обаче проблема ми не свъшва до тук- доиде ми на 26 юни и ми продължи до 10 юли....направи почивка за 4 дни и от тази събота пак тече!!!!незнам какво ми става но това определено не е нормално!!!! Моля ви кажете ми какво да правя????

P.S сега когато пак ми тече ми тече много много по- силно и от стандартното което беше през двете седмици!!!!
 
ако някой знае  e-mail,skype ili ICQ на някои доктор с който да мога да говоря нека пише!!!!!! Cry Sad Sad

# 1
  • Мнения: 4 321
Sulzi4kata искаш съвет за лекар, но не казваш от кой град си!

Дуфастона е хормонален препарат и по-точно прогестерон. Може и от него да са ти се разбъркали хормоните.

Не отлагай иди на преглед!
 

# 2
  • София
  • Мнения: 80
Аз съвет не мога да ти дам, ама си мисля, че е по-добре директно да отидеш на лекар, а не да си говориш с него по ICQ или Skype. Гадни са тези кръвоизливи, могат да то създадат проблем. Не го отлагай. Дано да се оправиш бързо!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 071
...мисля, че е по-добре директно да отидеш на лекар, а не да си говориш с него по ICQ или Skype...

В подфорума "Здравен справочник" има координати на гинеколози или можеш директно да си пуснеш темичка за такива.

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт