Какво столче за кола???

  • 651
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Имаме количка chicco s3, а столчето ни е на bebe confort,мился да  го сменя с някое на чико, за да може да се монтира на шасито ,но незнам,кой  от моделите на чико ще пасне?
Мерси предварително Hug

# 1
  • Мнения: 22 526
Този модел няма ли си порт-бебе?Предполагам,че захващането му е идентично при повечето модели колички на Чико и би трябвало порт-бебе с тази марка да става на вашата количка.

# 2
  • Мнения: 346
Мисля, че всички кошници на Чико пасват на количките, които имат Клик-клак система Simple Smile Пък и Чико до колкото знам имат точно 2 модела кошници с и без аутофикс  newsm78 А може и нови да имат, ама не съм запозната Hug

# 3
  • Мнения: 166
този модел с аутофикс не ми хареса,а другия дали ще може да се прикрепи???

# 4
  • Мнения: 22 526
този модел с аутофикс не ми хареса,а другия дали ще може да се прикрепи???
Ауто-фикс е супер удобна система ако често ти се налага да слагаш и вадиш кошницата от колата.Иначе постоянно трябва да я монтираш,когато искаш да я използваш с количката.Мисля,че и закрепванео ,от гледна точка на сигурността, е по-добро при Ауто-фикс.

# 5
  • Мнения: 8 505
Виждам,че дъщеричката ти е на 4 месеца-има ли смисъл за още толкова да купуваш нова кошница,според мен не си струва.Аз бих изчакала още малко и после направо голям стол за кола.

# 6
  • Мнения: 346
този модел с аутофикс не ми хареса,а другия дали ще може да се прикрепи???
Да, категорично ще може

# 7
  • Мнения: 346

Ауто-фикс е супер удобна система ако често ти се налага да слагаш и вадиш кошницата от колата.Иначе постоянно трябва да я монтираш,когато искаш да я използваш с количката.Мисля,че и закрепванео ,от гледна точка на сигурността, е по-добро при Ауто-фикс.
Ползвала съм със и без ауто-фикс. Без него ми беше по-удобно, но това е въпрос на лично мнение (непрекъснато съм в колата). А колкото до сигурността - и двата вида са напълно сигурни Thinking

# 8
  • Мнения: 22 526

Ауто-фикс е супер удобна система ако често ти се налага да слагаш и вадиш кошницата от колата.Иначе постоянно трябва да я монтираш,когато искаш да я използваш с количката.Мисля,че и закрепванео ,от гледна точка на сигурността, е по-добро при Ауто-фикс.
Ползвала съм със и без ауто-фикс. Без него ми беше по-удобно, но това е въпрос на лично мнение (непрекъснато съм в колата). А колкото до сигурността - и двата вида са напълно сигурни Thinking
Може би е така,моето  порт-бебе беше без ауто-фикс и ми беше досаден монтажа.Но пък рядко съм го използвала на количката,беше предимно в колата.Колкото до сигурността-не поставям под съмнение самите кошници,а начина на закрепване.В много от инцидентите децата,возени в столче пострадват ,заради неправилният му монтаж.Ауто-фикс системата позволява веднъж да се монтира базата надеждно и само да вадим и слагаме кошницата.Докато ако се налага да монтираме и вадим кошницата често,може някой път в бързината да не я поставим правилно.Нещо такова имах предвид.

# 9
  • Мнения: 2 723
Виждам,че дъщеричката ти е на 4 месеца-има ли смисъл за още толкова да купуваш нова кошница,според мен не си струва.Аз бих изчакала още малко и после направо голям стол за кола.

 newsm26
Тъкмо това щях да кажа. Нашия син расте по-едричък и доста рано го сложихме в истински стол за кола. Няма смисъл да вкарваш пари за кошница за 2-3 месеца.
А иначе всички кошници на чико ще ти паснат

Общи условия

Активация на акаунт