Отговори
  • Мнения: 483
Я кажете защо така се получава и повечето мъже, мрънкат когато си купуваме дрешки особено ако се случва често. Не всички са такива, но повечето май са...
Какво ги дразни толкова, от това имаме нужда!
 newsm78От друга страна пък ние май също не одобряваме техните потребности от покупки  Laughing  Mr. Green
Моя пък ако може всичките пари ще си даде за DVD-RW, колони, USB дискове и др. и както и на мен всичко му е трябвало много.
При вас има ли такъв момент  newsm78

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Не, няма такъв момент при нас. Поне не и от негова страна  Mr. Green Понякога си мисля, че за дадена покупка трябва да му се умилквам и т.н., а той просто заявява- абе, купи си бе, що ме занимаваш с глупости  Grinning Аз много рядко се дразня от негови покупки- например веднъж беше дал близо 50 кинта за списания  #Crazy .Ама бързо ми минава и живеем в мир  Grinning

# 2
  • Мнения: 483
Тема май не не за тук... newsm78
В този форум са интересни теми свързани с оргазъм, свирки, маструбация, секс и други подобни.
Ако прецени модератора да я премести или заключи!

# 3
  • Мнения: 2 274
   Той никога не мрънка, когато си купя нещо, даже ми се кара че рядко си го позволявам! Но виж, аз понякога си мрънкам и то сериозно, особено когато плануваме довършване на ремонта, предоговаряне на кредита, море и други подобни, а той пръска пари за разни щуротии, които по негово мнение са страшно належащи!!!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не. Принципно не мрънкаме за каквото и да е - направо си казваме каквото има. За покупки въпроси няма. Наскоро обаче за една космическа сметка и на двамата ни се изправиха косите  Close , но пак мрънкане нямаше - гледаме да гледаме философски.

# 5
  • Мнения: 8 505
Не,никога.Нито аз,нито той.Даваме по толкова пари за дрехи и джунджурии,колкото позволява месечният ни доход (който варира),така че винаги да има достатъчно за всички постоянни разходи.

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
При нас не е така. Никога не ми е казвал нещо за някоя нова придобивка. Същевременно той не си купува нищо излишно, че да ме издразни, напротив, понякога аз го карам да си вземе нещо ново.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
НЕ, няма нищо против, въпреки, че повечето ми покупки са капризи, а не необходимост!

# 8
  • Мнения: 6 155
Не мрънка  Tired

# 9
  • Мнения: 483
И какво излиза, само ние ли имаме разногласия ... smile3516

# 10
  • Мнения: 5 317
Много,много рядко мрънка.

# 11
  • Мнения: 6 155
И какво излиза, само ние ли имаме разногласия ... smile3516

Ами то си зависи - ако всеки ден си купуваш парцалки и аз да съм и аз ще ти мрънкам  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 672
НЕ! никога за нищо не ми е мрънкал, както и аз на него. Просто взаемоотношенията ни са такива - не издребняваме за глупости.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 741
Напоследък аз мрънкам.

# 14
  • Мнения: 1 761
Не мрънка,дори ме насърчава да си купувам,че и сам ми купува разни неща.А  и мъжът ми не е просто прахосник,каквото купи, наистина си струва парите.Интересно му е да се занимава с компютъра,имаме няколко записвачки,допълнителни информационни чипове,слушалки,джунджурии,но аз нямам нищо против да си ги купува-в крайна сметка имал е нужда,купил ги е.Това  е последното,за което ще тръгнем да си тровим живота мрънкайки.

Общи условия

Активация на акаунт