Идеи за детско празненство за 2 г. рожден ден и подаръци

  • 15 229
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 391
Палечка, мерси за идеите и на теб!
хареса ми идеята да видя в Симба - точно до нас е в студ.град и ще го претършувам
Ели много обича да си играе с кукла бебе и я вози в количка, ако има легло или вана за това бебе ще е супер.
отделно безвредни боички звучи супер!
Пластелин също е суперска идея! и книжките на франклин - досега не съм взимала, но явно вече е време! ели много обича азбуката и вече познава своята буква, на мама, на тати , на баба, абе харесва й!

много ми допадна и идеята на мяу за излет и пикник и игри с лодки в надуваем басейн - само трябва да измисля къде става за такова лудо мероприятие!
ох ох, супер! страшни сте!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 641
Collibri, за пикник малко преди "Камбаните" има полянка с масички и столчета от камък, август месец ще е разкошно там. Имах идея да заведем и нашите гости на същото място, ама таткото не е съгласен (ексцентричка съм била Laughing).

# 17
  • Мнения: 5 877
Колибри, само да уточня, че не съм мяу, а съм МАоуууу, като знак на протест срещу благородническите титли в друга тема.
Ама ако няма да ме разпознавате, ще съм си пак Анда.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз залагам на детски парти-клуб с тераса.Темата съм я оставила на момичетата от клуба Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 391
ааа, като Анда по си те знам  Peace, пропуснала съм аз момента с протеста и смяната на името, но важно е съдържанието, което се крие зад названието, а то е на 6 отвсякъде  Heart Eyes

Палечка, а това място преди камбаните - откъм младост или от обратната страна е преди?
и тези масички и столчета хубави ли са?

много ни е зле "столицата" направо човек да се чуди къде да си заведе дечицата на прилично място.

Аз съм водила Ели на Железница и симеоновски езера пеша, обаче не е много удобно за празник, защото се ходи пеша и трябва да се мъкнат провизиите за почерпка, което при наличен състав от двегодишни хлапета е доста трудно занятие...

Белинда, а ти имаш ли опит с детски клуб с тераса? къде има такъв и каква е организацията - сподели плийз  Grinning Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 5 713
За подарък мисля да е нещо тип конструктор. Гледам я интересно й е да сглобява. Или нещо логи4еско като за нейната възраст ми се иска. За кухни, перални и т.н. струва ми се, 4е е още малка. Няма си и колело, ама се 4удя за него.
Празнуването още не мога да го измисля. Не толкова мястото ме притеснява, колкото 4е нямаме с кой да купонясваме тук в Бургас. Ина4е в главата ми се мотае рд на плажа.

# 21
  • Мнения: 515
Моята дъщеря е на две годинки и се впечатлява много от колела. Мисля, че е добър подарък. Друго с което си играе в къщи - иска да има чанта с разни нещица вътре. Играе с конструктор. Иска да гушка куклата -бебе, да й дава биберон, да съблича, да я изпишква и другото - в гърнето и да я разхожда с количката (детска игачка).

Скоро смятам да купим и детска къщичка, от онези които приличат на палатка. Мисля, да я разпънем в хола през есента и зимата и вътре да си подрежада играчките. Струва ми се добра идея като за две-три годишни госпожици.

# 22
  • Мнения: 1 391
ние подарихме за НГ на Ели къща палатка - доста си игра вътре по едно време и се кефеше да прави куку през прозореца и вратата, но сега временно е прибрана, да я позабрави и пак ще я разпънем "като нова"  Mr. Green

иначе и ели много се кефи на чанти с нещица  - има един несесер дето съм й дала да си слага фибите и ластиците, и си мисля да й купя една смешна бебешка чантичка

Колело имаме от тези дето се бутат отзад, и тя напоследък много му се радва, научи се да върти педали и много се старае, така че е добра идея

А РД на плажа звучи невероятно готино!!!!! де да имахме плаж тук!  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679

Белинда, а ти имаш ли опит с детски клуб с тераса? къде има такъв и каква е организацията - сподели плийз  Grinning Praynig Hug
Нашето парти ще е в клуб "Барбарони" на ул.Казбек в Бъкстон.Новичко е, в нова кооперация, има красива тераса, тип веранда, с едни колони отпред - красота  Heart EyesМежду терасата и вътрешната част, където се играчките, има голям френски прозорец - т.е. хлапетата ще могат абсолютно свободно да джиткат между нас-възрастните, седнали на теферич и купищата играчки в затворената част.На мен лично много ми харесва PeaceПерсоналът също е сладурски.От нас се искаше само да отидем на място да си заявим кетъринга и да си изберем торта по каталог.Ако предпочиташ, разрешават и ти да си донесеш тортата.
След празника, ако искаш, ще ти драсна на лични как са минали нещата.Ако не се лъжа, дъщеря ти е раждане след Ники, така че ще имаш време за реакция.

# 24
  • Мнения: 2 266
Наскоро празнувахме втория рожден ден на синът ми.Поканих дечицата и техните майки в къщи.Бях украсила стаите с балони,а в неговата стая бях закачила букви честит рожден ден.За момченцата бях купила клоунски шапки,а за момиченцата домино за очи.Купих царевични пръчици,солети,чипс,сокове,вафли и разбира се торта.Тортата беше с формата на зайче.На синът ми най-много му харесаха от подаръците кубчета за редене.Всички си из карахме много весело.
Понеже живеем в къща по някое време преместихме празника в градината.
Весел празник ви желая! newsm38  party023 newsm59

# 25
  • Мнения: 5 255
Нашето парти ще е в клуб "Барбарони" на ул.Казбек

В "Барбарони 2" празнувахме РД на Лора.
Много съм доволна  Peace
Ако имате възможност да правите РД в клуб - не се колебайте  Peace
Ето, за да добиете представа репортаж от събитието  Wink

- този надпис посрещна всички ни;
- Лора в очакване на гостите;
- тортата;
- рожденничката;
- децата;
- кулминацията.

# 26
  • Мнения: 1 561
СТРАХОТНИ СНИМКИ И МАЛКАТА ИЗГЛЕЖДА МНОТО ПОРАСНАЛА.вСЪЩНОСТ  И МОЯТА Е НА 2, НО ТВОЯТА ОПРЕДЕЛЕНО Е ПО-ВИСОЧКА. ДА И Е ЧЕСТИТА 2-ТА ГОДИНКА И ДА БЪДЕ МНОООГО ЩАСТЛИВА!

# 27
  • Мнения: 1 391
изглежда супер на снимките клубчето!
какви са цените и условията?

и колко часа е празненството?

и мен все пак още ме блазни идеята за РД на полянка навън - само да открия правилното място  Praynig Flutter

# 28
ние в неделя празнувахме 2 годинки, направихме го у нас, с дечица и падна голяма забава, бях купила сокове, вода, солети, соленки, сладки, вафли, тортата я поръчахме от 100 грама сладки, беше невероятна и на външен вид, и на вкус, а относно подаръците-свеки й подари йоника с микрофон, ние й купихме един папагал на батерии, който повтаря и прахосмукачка, а моите родители й купиха замък с принцеси, каляска, принц и т.н., на всички подаръци много се кефи и играе с тях, иначе за НГ свеки й подари кухня, струваше около 60 лв, купихме я от детския магазин на Черни връх, има координати из форума
весел празник  bouquet

# 29
  • Мнения: 641

Палечка, а това място преди камбаните - откъм младост или от обратната страна е преди?
и тези масички и столчета хубави ли са?


Мястото е на края на алеята за коли, точно преди камбаните. Масите са направени от камък тип "гъбка", такива на едно краче, по-подходящи са за мамите, отколкото за дечицата, ама те и без това едва ли ще седят на едно място.
Събота или неделя ще отидем на по-щателен оглед, ако не забравя може и снимки да пратя  Wink, таткото се съгласи на 90% да празнуваме там newsm44.
Остава въпросът ако се развали времето какво ще правим newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт