Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 дек. 2004, 15:24 ч.

Предаване 'Бъдете здрави' днес, 07.12

• 444
  • 7
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
Много интересно!
Гледайте, ако можете сега. Д-р Абаджиева (май), педиатър, говори за атопичен дерматит. За "безценното" кисело мляко, което може да алергизира детето. Подчертава колко е важно да се кърми изключително до 6м (или ако не успее майката - хипоалергенно адаптирано мляко).

# 1
  • София
Това е нашта педиатърка Simple Smile . Много е печена! Но за жалост не можах да го гледам предаването, баба ми ми каза, че са я давали. Най-сетне да поканят някой, който разбира... Тя е алерголог.

# 2
  • Barcelona, Spain
Цитат на: boo
Подчертава колко е важно да се кърми изключително до 6м (или ако не успее майката - хипоалергенно адаптирано мляко).

Направо не е за вярване...

# 3
аз го гледах в събота сутринта, като че ли за пръв път чувам в ефир за кърмене до 6-я месец.
май предаването има някаква поредица за бебетата, помните ли ония два броя за ранното захранване, което обясняваше една акушерка с писклив глас....

# 4
  • София
Цитат на: vedrra
Цитат на: boo
Подчертава колко е важно да се кърми изключително до 6м (или ако не успее майката - хипоалергенно адаптирано мляко).

Направо не е за вярване...

Вярно е, вярно е ... Simple Smile

# 5
  • plovdiv
Еееее , БРАВО . Така се радвам да чуя такова нещо !!!!!!!!!!
Съжалявам че съм пропуснала предаването . Дано повече майки са гледали !

# 6
  • Варна
Гледах го! Най - после някой публично по Тв да обяви да ползите от кърменето!

# 7
  • Пловдив
Гледах го и честно казано, не вярвах на ушите си! Една лекарка да чуя да говори за късно захранване! Кога ще започнат да се множат??? Grinning

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт