Комари, комари, комари!?

  • 1 136
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 883
Какво става , всички говорят, че на морето е пълно!!!!!!!!! #Cussing outНе пръскат ли тея хора, ще плъзне някоя епидемия Shocked

Вие как мислите да се справите newsm78?
Какви мазила?
Какви апаратчета?
И препатилите да кажат Praynig
Моето бебе ще е на 5 месеца и се чудя как да го спасявам #Crazy

Моля Модераторите ,  да изтрият едната тема!Имаше някакъв проблем, първо не ми я публикува, после два пъти newsm78

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 19:28 от ketito

# 1
  • Мнения: 4 668
Ние бяхме на Созопол - не съм видяла умрял комар  Shocked, просто нямаше !
На Албена също няма , със сигурност !
Не се притеснявай толкова , но все пак зависи наистина къде ще ходите !

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Ние бяхме на къмпинг Смокиня / до Созопол/ и всяка вечер по един час ни изяждаха буквално. Помагаше само яко мазане с Аутан, навсякъде - ръце, лице крака, дори под дрехите. Мажех и бебока и не успяха да го изядат.

# 3
  • Мнения: 502
ние бяхме на равда за един уикенд и  там комарите са много и големи.не се мазахме с нищо защото бяхме неподготвени и те ни изядоха. Sad

# 4
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
И на св. Константин и Елена имаше....
Бяхме в Долфин-Марина. Вечер затварях вратата на тераста и я отварях по някое време през ноща. Така поне не влизаха.
Мразя ги тези гадини. И най-странното беше, че в Русе пръскат яко това лято и няма, а отидохме на морето да трепем комари.... Но поне забавлявахме детето като ни гледа двамата въоръжени с хавлии да бием по стените, заливаше се от смях....

# 5
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И в Бургас в Морската градина, и в Черноморец е бъкано с комари. Макар и да се мазахме с гела на дребния против комари и аз и мъжа ми бяхме на решето от тези гадини

# 6
  • Мнения: 742
Ние бяхме в почивна база Черномореч почти нямаше комари.Бях взела Аутан за деца, но съм мазала само 2 пъти.

Беше много хубаво Hug

# 7
  • Мнения: 8 459
Бяхме на Китен.Уж имало,но...аз не усетих.Нито сме изпохапани,нито ми е бръмнало нещо покрай ушите.А иначе много ги усещам.

# 8
  • Мнения: 2 534
Когато Поли беше на пет месеца , спасявах положението с едни лепенки .
Опаковка от няколко бройки струваше около 6 лв. Залепват се на количката или до леглото и действат около 24 часа . Няма комари и други насекоми в радиус от един метър . Действа на принципа на миризмите , безвредно за бебета .
Сега сме по-големи и ще се мажем с лосиони , най-вероятно "ОФФ" , освен ако някой не ми препоръча друг вид

# 9
  • Мнения: 2 085
Тези Zanza No - Chicco някой ползвал ли ги е? Кой Аутан е подходящ за бебета?

# 10
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ние се върнахме преди две седмици от Арапя а още съм надупчена по цялото тяло. Въпреки че пръсках с аутан и мажех с мокри кърпи против комари направо ни изядоха. Имах чувството че като сме намазани и повече налитат. В бунгалото спасявахме малко по-добре положението с две машинки - една с ултразвук и една комбинирана с таблетки и течност.

# 11
  • Мнения: 952
оня ден се върнахме от Созопол и там имаше също от тая гад #Cussing out Но се появиха най много когато температурите се вдигнаха, защото в началото като отидохме нямаше, а и температурите бяха поносими, после обаче и температурите се вдигнаха и комарите яко нападаха Rolling Eyes

# 12
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Тези Zanza No - Chicco някой ползвал ли ги е?


ние ползвахме гела на Zanza No-Chicco - казвам ние, защото дружно се мажехме цялото семейство Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дребният остана цял и непокътнат, но татито ни, макар и обилно намазан с гела, пак отнесе някоя друга комарена целувка, а и аз не бях пощадена де.
Така че не знам действа ли или не.
Една вечер се мазах с Аутан, един приятел ме съжали, определено ефект имаше Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт