Бански или дайпери за бебета

  • 1 496
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 093
Имам вапрос, какво използвате когато ходите с бебета на море, басейн, езеро. Кое е по икономично и практично. Тук продават специални за вода дайпери на Хагис и Памперс, но не са много евтини и сащо не знам дали ще използвам целия пакет.

# 1
  • Мнения: 3 367
диапери-суимерс;има ги на всички големи фирми,ползват се по 1 на ходене и остават и за догодина(аз съм с миналогодишния пакет още)..
бански нямат децата ни,не виждам никакъв смисъл,освен естетически евентуално(ма наш'те даипери са с елмо и дора ди експлорер,мноо са фейски:)
Анна

# 2
  • Мнения: 804
Много ли са скъпи newsm78 Аз тъкмо мислех да търся от тях, смятам скоро да я заведа на басейн. Дали има и а нейната възраст? А по много ли са в пакета? Аз не ти помагам много де, но и ние имаме същата питанка Wink

# 3
  • Мнения: 7 837
10-тина бройки са $7-8. Супер удобни са и не смятам, че са скъпи за удобството, което създават. Абсурд е да пусна детето в басейна или в морето без памперс-бански. Струва ми се нехигиенично.
Отделно понякога му слагам и баски, за да не го напича много слънцето. А и се чувства важен и голям така  Laughing

Последна редакция: пн, 17 юли 2006, 21:38 от Кейси

# 4
  • Мнения: 1 526
10-тина бройки са $7-8. Супер удобни са и не смятам, че са скъпи за удобството, което създават. Абсурд е да пусна детето в басейна или в морето без памперс-бански. Струва ми се нехигиенично.
Отделно понякога му слагам и баски, за да не го напича много слънцето. А и се чувства важен и голям така  Laughing
  Peace съгласна и аз ги ползвах за децата си на времето и бях много доволна!

# 5
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ние имаме на Хьджис гащи-бански, като памперс, но 3а плуване...много са удобни, даже един го бях оставила с плажните кьрпи бе3 да искам да сьхне и той си и3сьхна, та го пол3вахме още ведньж Wink...иначе ги хвьрлям...

# 6
  • Мнения: 185
Най-добре голичко. Но ако е на басейн не е раzрешено. Каквото имаш под ръка, може дори и слипове (гащички). Аz специалните плувки zа бебета не ги полzвах дори един път, после полzвах обикновени плувки/бански.

# 7
  • Мнения: 934
Ние, понеже сме на басеин почти всеки ден като сме в Дубай, имаме бански. Не обикновен бански, а за бебета - от по-плътна материя, няколко слоя. Естествено, излиза много по-евтино от дайпери и изпълнява същата функция - ако се изака детето в басеина, не изтича. Обаче пък ако стане това, трябва да го переш - и то на място, ако имаш само един чифт.
Ако не ходите често, най-добре с дайпери, по-лесно е. Ако пък ходите, вземете си бебешки бански.

# 8
  • Мнения: 185
Сега виждам, че става въпрос zа малко бебе. Тогава е zа предпочитане да има специални плувки с мрежичка отвътре. Може да се случи да се иzпусне по-често в таzи въzраст.

# 9
  • Мнения: 369
 Аз купих на мойта кукла и бански   Flutter (вж. подписа ми) и пампите Little swimmers на Хъгис. След първото потапяне орева басейна, не й хареса, може би е още малка за такива водни удоволствия.  Laughing Аз те съветвам купи едни памперси за това лято , пробвай, може и на твоят сладур да не му харесат морските удоволствия и да остане за догодина (както казват по-горе  newsm78 ),   докато банският надали ще му стане догодина. За тази възраст не видях аз много смисъл от нашият бански. Не можеш да го оставиш детето с мокър бански да си изсъхне на слънце.

# 10
  • Мнения: 4 399
Остави че са скъпи, ами на Памперс започват от 10 кг и ако бебето е по-малко, ще си излиза всичко навън.

А на въпроса, ами аз не използвам нищо, страх ме е да пусна бебка обществен басейн, море или каквото и да било там.

# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 358
Ние сме на Хъджис и отгоре банския, но има доста бебета които са само с напито за плуване. Банският е по скоро за кеф на родителите Wink При нас без напи в басейна не пускат, даже и да си със специалните, по-уплътнени бански. И за морето мисля с тези напита да караме. За 10 дни предполагам няма да отидат повече от 2 на ден  newsm78

# 12
  • Мнения: 579
Мери,гледам наистина че даже и на морето тук много деца с обикновени напита са си,но те мноого се напояват с вода детето като влезе във водата.

Ние като ходихме на морето(океана де  Grinning) за един следобед на плажа си използваме само един Хъджис.Аз не го сменям,освен ако няма някаква изненада от страна на Ели.Но едва ли ще използваш повече от един два на ден за плажа.

# 13
  • Мнения: 2 093
Благодаря за ваще савети и мнения, аз мисля да опитам с дайпери. Бях чула от някаде, че Хагис могат да се измият/ изперат леко( стига да  няма ако) и да се ползват пак. Сащо имам купон за $1.5 за Памперс, така че ще пробвам.

# 14
  • Мнения: 4 629
На сина ми му обувам воден памперс и отгоре бански  Peace

Общи условия

Активация на акаунт