Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 юли 2006, 10:22 ч.

Отслабване при 1-годишно дете?

• 1 261
  • 7
  •   1
Отговори
bebeto mi e otslabnalo:(napravix izsledvanija(bez kravna zaxar), a se xrani dobre i e jivo i jizneno dete:)njakoi moje li da mi dade ideja za  pri4inite!Blagodarja:) newsm78samo da pojasnja tia e na 1 god. a si kupi kra4eta na 9 meseca-jizneno i zdravo dete:)

Бебето ми е отслабнало. Направих излседвания (без кръвна захар).
Храни се добре и е живо и жизнено дете.

Може ли някой да ми даде идея за причините?
Благодаря.

Само да поясня - тя е на 1 година, а проходи на 9 месеца - жизнено и здраво дете.

Последна редакция: вт, 18 юли 2006, 10:36 от Reza

# 1
  • Бургас
Виждам, че си нова тук. Пусни темата си в "Майки"  или в "Захранване на бебето" и там ще получиш отговор на въпросите си. Кажи и колко е голямо бебчето ти. Не мисля, че отслабването е повод за притеснение ако не е драстично и детенце се чувства добре.  Heart Eyes

# 2
  • Кори Селести
Нормално е жизнено дете на една година да постопи бебешките сланинки:)
Не се притеснявай.

Кажи все пак...колко е отслабнала?
Под нормата ли е или не?

# 3
според мен е нормално..след като е проходило детето..да отслабне..сега се движи повече..така, че..защо се притесняваш..?! Hug

# 4
След като детето е живо и подвижно, нямаш повод за притеснение. Моят син от една година (сега е на 3) си поддържа килограмите (12, колкото котката на съседката) и дори в големите жеги беше свалил 1 кг. Ако аз се движа колкото него, сега едва ли щях да натискам клавишите, по-скоро щях да подскачам по тях. Важното е детето да се чувства добре и да е здраво, а здраво дебело дете май няма.

# 5
  • София
Калина до тази възраст качваше доста, даже баджачетата й бяха доста пухкави. После около 2 месеца не беше наддала изобщо /точно като проходи/, а оттогава качва много малко. Сега е 12 кг. на около 89 см. /ако не и повече/, но е на тези килограми от доста време. 

# 6
  • BG
          Когато децата проходят, по-точно, когато започнат да тичат - отслабват, нормално, не се притеснявай. Моя син до годинката вървеше над нормата, дори педиатърката ни беше сложила на "диета", но като започна да тича - ела го виж... Heart Eyes

# 7
  • София
Дияна също леко постопи сланинки като проходи.
Освен след някакво тежко боледуване, не виждам причина да се наблюдава отслабване при бебе.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт