В коя г.с. видяха сърдечната дейност?

  • 2 402
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 505
Аз не повръщах,не ми се гадеше.Само миризмата на бензин не ми понасяше.Понякога ми ставаше тежко на корема,но пак без гадене,все едно съм преяла,вечер (между 2. и 3. месец).

# 16
  • София
  • Мнения: 2 227
В 7 г.с. се видя сърдечна дейност.

# 17
# 18
  • България-София
  • Мнения: 573
8 г.с. нямах никакви симптоми на бременна, така и не се появиха...
Не се притеснявай! Успех!

# 19
  • Мнения: 1 150
  При мен в 8 г.с. видяха сърдечната дейност-така че според мен няма причина за тревога Wink,иначе аз симптоми нямах никакви Wink

Също  Peace

# 20
  • Мнения: 992
1. 6 г.с седмица
2. плодният сак отговаряше на седмиците
3.симптомите започнаха към 8 г.с седмица

Стискам палци всичко да е наред при теб Hug

# 21
  • Мнения: 318
Момичета помагайте защото съм много притеснена.
1.В коя седмица видяха сърдечната дейност?
2.Отговаряше ли плодния сак на седмиците си?)става въопрос за ранна бременност 5-7г.с)
3.Кога започнаха симптомите на бременност?(имаше ли)
Имам съмнение за мисед трябва да съм в 7г.с-а ембриона отговаря на 5-6г.с и няма сърдечна дейност-симптомите ми изчезнаха.
1. 7-8г.с някъде беше
2.Винаги може да се получи някакво разминаване , всички знаем как понякога ехографите дават отклонение , а на този етап дори 1,2мм. са решаващи за размера на плодния сак
3.Аз нямах почти никакви симптоми, че съм бременна, освен че много ми се спеше
Не се притеснявай, стискам палци всичко при вас да е ок Hug

# 22
  • Мнения: 566
1. в 7 г.с. - тогава започва сърдечната дейност
2. седмицата според изчисленията и ехографа съвпадаха. сега обаче бебчо излиза с 1 седмица по-развит. иначе в началото ехографските изследвания дават по-точна информация и се има в предвид това, което те показват, а не календарчето на доки
3. симптомите ги усетих, когато трябваше да ми дойде цикъла т.е. имах всички симптоми, че ще ми дойде умножени по 10. да обаче .......... теста показа 2 чертички, което направо ме изненада

# 23
# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Благодаря ви за отговоритеНоищо друго не ми остава освен да чакам до понеделник.

# 25
  • Мнения: 79
Миличка напълно те разбирам, какво чувстваш.При мен положението е същото и се чувствам ужасно.След положителен тест и кървене на 4 юли отидох на лекар.Тя ми каза, че още нищо не се вижда само леки сенки и ме извика след седмица.На 12 юли видя плоден сак 12мм и каза че съм около 6 г.с. Каза да отида след две седмици, но аз прокървих еднократно и след два дена пак бях при нея.За съжаление тогава ми обясни, че нещо не е съвсем както трябва.Не може да види зародиш и плодния сак не нараства/бил малък/.На 17 пак ме гледа.Беше пораснал 1мм, но отново нищо не се вижда вътре.В четвъртък ме вика пак и казва, че и ако сега не види ще се наложи кюртаж.И ми е мъчно и ме е страх....., а чакането направо ме убива.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
dakra писах ти на лични.можеш да ми разкажеш подробно историята си на лични обаче.Кураж Hug

# 27
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Zdravei,
Az sam v 8 g.s. i mi vidiaha sarde4nata deinost. Pri men se polu4i taka, 4e otna4alo lekariat ne moja da me vidi na obiknoven videozon i me izvika v 4astbia si kabinet i me pregleda na vaginalen videozon. Tam vidiah beb4o  -0,8 mm i malko okoloplodni vodi - kolkoto edno jaize. Oba4e pri men se e polu4ilo taka, zastoto sas s obarnata matka Simple Smile Taka 4e spokoino i iz4akai ost emalko, ili poiskai vaginalen videozon Simple Smile

# 28
  • Мнения: 407
в 12 г.с защото аз тогава отидох на лекар.
Симптоми на бременност имах към 5-6 г.с.
Още на първия преглед ми казаха,че бебо изостава,но вече си отговаря точно на седмиците.
Успех!  Hug

# 29
  • Мнения: 601
  В 5г.с. с 4Д

Общи условия

Активация на акаунт