Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Днес се регистрирах и не зная къде точно да задам въпроса си и затова го поместих в тази рубрика.
Искам да разбера къде мога да прочета или може ли някой да ми каже две думи по въпроса за теченията по време на бременност?

Благодаря ви предварително  
Алекса
Цитирай

София, жк.Стрелбище

Какво за теченията?Smile Има си, засилват се, може и гъбички да се хванат. Всичко е нормално. Е, освен ако има кръв - тогава се бяга бързо при лекар!!!
Smile
Цитирай

Лондон

Здравей и добре дошла. welcome
Като забременях това ми беше болката,те4еше  като изведро,но нищо не можех да направя.
Предписаха ми свещи4ки,но и те не помогнаха.
Като отидох при доктора му казах,4е съм много притеснена,защото такова 4удо за първи път ми се слу4ва,а той каза да не се притеснявам,4е е нормално.
И когато родих постепенно намаля появява ми се само като съм леко настинала или преди цикъл. Smile
Цитирай

Ако става въпрос за бяло течение - през бременността то при повечето жени се увеличава. Според мен е задължително да се направи изследвания, за да се изключат определени бактерии и гъбички, които предизвикват спонтанен аборт, дори и в по-късните месеци. Промивки или каквото и да е лечение следва да се направи изрично след консултация с лекар.
Цитирай

София

Много благодаря за отговорите!
И аз мисля, че е най-добре да се иде на лекар. Rolling Eyes
ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД... Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.